5 SRBENÝ Tomáš   1 4   - B TÁCHA Jan 1 1 3
18 LONSMÍN Pavel     0   - B VAZDA Radek 1   1
19 PÁVEK Karel 2   1   -
68 POSTL Josef 1   3 2 -

V dohrávce 16. kola Extraligy AHbK nastoupil HBC Plav na Dobré Vodě proti místním hokejbalistům.

V úvodu utkání byl určitě zaměstnanějším brankářem plavský Beneš, do vedení šli ale přesto hosté, kteří udeřili hned ze své první vážnější akce poté, co se domácí obranou protáhl hbitý Vazda. Vyrovnání ale přišlo téměř vzápětí, když domácí využili toho, že měl Beneš zakrytý výhled. Poté se, jak už to v utkáních s Dobrou Vodou bývá, poněkud přitvrdilo a výsledkem byl "pošramocený obličej" plavského útočníka Z. Táchy. Následovala čtyřminutová přesilovka, která byla ale sehrána poněkud kostrbatě a tak se na skóre nic nezměnilo.

V průběhu druhé třetiny začali získávat navrch hosté, na skóre se to ale dlouho neprojevovalo, a to také proto, že střela Srbeného ve 28. minutě rozezvučela pouze tyčku domácí branky. Srbený si vše vynahradil o 5 minut později, kdy byl na začátku gólové akce. Jeho střelu totiž brankář Mleziva pouze vyrazil před sebe, J. Tácha sice s dorážkou ještě neuspěl, ale odražený míček pohodlně do prázdné branky dopravil Z. Tácha. V závěru druhé třetiny přišla plavská přesilovka a ta byla sehrána o mnoho lépe než ta ve třetině úvodní. Pávek měl dostatek času na střelu a nedal domácímu brankáři žádnou šanci.

I závěrečnou část opanovali hokejbalisté z Plava. Ve 47. minutě využil další přesilovku opět Pávek a hosté vedli 4:1. O minutu později trefil J. Tácha horní tyčku, vše si ale vzápětí vynahradil, když zachytil rozehrávku domácího brankáře a tuto chybu bez problémů potrestal pátým plavským gólem. Domácím se podařilo zkorigovat skóre v 54. minutě, kdy využili přesilovou hru. Poté se ještě pokusili o nápor, ten ale vzápětí utnul šestým plavským gólem M. Tácha. Definitivní podobu skóre nakonec stanovil v poslední minutě Postl, plavští tak zvítězili 7:2.