18 LONSMÍN Pavel 1 1 6   - 99 TÁCHA Zdeněk 1 5 6
19 PÁVEK Karel 1 2 6   - B TÁCHA Jan 1 3 6
68 POSTL Josef 4 1 6   -
B SOKOLÍK Miroslav 1   6   -

V pátém utkání sezóny nastoupil HBC Plav v Čejkovicích proti AVASU. Domácí se museli obejít bez něolika hráčů a nejvíce asi cítili absenci svého nejlepšího střelce Čermáka, hosté pro změnu postrádali Trněného a Srbeného. A protože původně nominovaný obránce P. Tácha měl zdravotní problémy, naskočil ke své premiéře v "A" mužstvu obránce Sokolík.

Od úvodního buly bylo zřejmé, že utkání mnoho hokejbalové krásy nenabídne. Na domácích bylo vidět, že jejich jediným cílem je dostat co nejmenší brankový příděl a hosté se jejich "nasazení" velmi rychle přizpůsobili. Přesto si dokázali připravit řadu šancí, a jen jejich neschopnost v koncovce způsobovala, že skóre narůstalo hodně pomalu. Až v 9. minutě otevřel skóre střelou mezi brankářovy betony Postl, tentýž hráč přidal v 15. minutě druhý gól a skóre úvodní části uzavřel v 19. minutě střelou kolem brankářovy vyrážečky Lonsmín.

Hned v úvodní minutě druhé části přidal Postl čtvrtý plavský gól a završil hattrick.Poté se ke slovu dostali také domácí, kterým se ve 23. minutě povedl jeden z mála protiútoků a Gruber nadvakrát připravil Beneše o nulu. Další branky ale přidávali hosté. Ve 30. minutě zamířil mezi brankářovu ruku a tělo M. Tácha, ve 33. minutě trefil míček ze vzduchu Z. Tácha a hosté vedli 6:1. V 38. minutě se pak své premiérový trefy v "A" mužstvu dočkal Sokolík, jehož střela od modré skončila přesně pod horní tyčkou.

I závěrečná třetina byla hodně podobná těm dvěma předchozím. Plavští si bez větších problémů a i bez nějakého velkého nasazení připravovali jednu šanci za druhou a šest jich nakonec také proměnili. Ve 44. minutě skóroval J. Tácha, o minutu později prostřelil brankáře Kopic a ve 47. minutě zakulatil skóre na desítku M. Tácha. Druhou desítku načal v 51. minutě Pávek, v 56. minutě završil hattrick M. Tácha a konečnou podobu skóre stanovil v poslední minutě Postl. Plavští tak vyhráli 13:1.