4 NOVOTNÝ Jiří   1 -1   - 10 TÁCHA Jan 2   3 2
9 TÁCHA Pavel   2 3   - 13 JIŘÍČEK Miroslav 1   0
12 STEHLÍK David   1 1 2 -
14 SOKOLÍK Miroslav   2 3 2 -
20 KOCOUREK Lukáš     1 2 -

Ve 22. kole, pro plavské hokejbalisty nikoliv však posledním, neboť je ještě čekají dohrávky se Zavadilkou a Dobrou Vodou, nastoupilo plavské "béčko" na svém hřišti proti Samsonu.

A roli favorita začalo naplňovat hned od úvodního vhazování. Poprvé se skóre měnilo ve 3. minutě, kdy Sokolíkovu střelu dorazil do sítě Bartizal. V 6. minutě předvedli domácí rychlý výpad do rozhozené soupeřovy obrany a J. Tácha zvýšil na 2:0. V 11. minutě vypálil pohotový Jiříček a skóre se měnilo potřetí. To ale ještě nebylo z domácí strany vše. V poslední minutě unikl Sokolík dokonce ve vlastním oslabení a jeho přihrávku usměrnil do sítě J. Tácha.

I ve druhé třetině dlouho kralovali domácí. Ve 25. minutě unikl Fendek a bylo to 5:0. Ve 28. minutě zachytil Bartizal soupeřovo vyhození, namířil si to směrem k brance a bekhendovou střelou překvapil hostujícího brankáře Obložinského. O 4 minuty později uhodili domácí už podruhé ve vlastním oslabení. Zkoprnělá obrana Samsonu jen pozorovala, jak Fendek posílá míček do sítě bezmocného brankáře. To ale bylo z domácí strany na dlouhou dobu vše. Růžky totiž začali vystrkovat i do té doby hodně neškodní hosté a jejich úsilí bylo korunováno brankou ve 38. minutě.

Třetí třetina začala ve stejném duchu, jako skončila třetina druhá. Domácí vyklidili pole a více vzruchu bylo k vidění před domácím brankářem Pivcem. Ten podruhé kapituloval hned ve 41. minutě, a protože si plavští soupeřovo varování k srdci příliš nevzali, přibyly ve 44. a 50. minutě v jejich síti další 2 branky. Další zdramatizování ale domácí nepřipustili. Poslední slovo nakonec patřilo agilnímu Bartizalovi, který svým třetím gólem v utkání stanovil konečné skóre 8:4.