4 NOVOTNÝ Jiří     1   - 13 JIŘÍČEK Miroslav 2   2
7 BARTIZAL Martin 3 1 6 2 - A TÁCHA Zdeněk 1 4 5
14 SOKOLÍK Miroslav 1   6   -
20 KOCOUREK Lukáš     1   -

Po sérii třech utkání na domácím hřišti odcestovali hokejbalisté plavského "béčka" do Čejkovic, kde se utkali s Lafetou. Protože se museli obejít bez několika hráčů základní sestavy, posílil je nejproduktivnější hráč "A" mužstva a zároveň trenér "béčka" Z. Tácha.

V úvodu utkání si obě mužstva zahrála přesilovku, nic světoborného ale nevymyslela. Skóre se tak poprvé změnilo až při rovnovážném stavu, kdy se před brankou prosadil důrazný Jiříček. Tento gól plavské hráče povzbudil,  a tak v 10. minutě Bartizal zvýšil na 2:0 pro hosty. Za další dvě minuty napřáhl Z. Tácha a míček opět rozvlnil síťku za zády domácího brankáře. Domácím nešla upřít snaha, v počtu střel se plavkým hráčům vyrovnali, efektivita byla ale jednoznačně na plavské straně. To potvrdil v 17. minutě Bartizal, který nastoupil na netradičním místě obránce, počínal si tam ale hodně ofenzivně.

Ve druhé třetině bylo více vzruchu před plavským brankářem Pivcem. Ten si ale udržel výbornou formu z předchozích utkání a hlavně jeho zásluhou plavští stále vedli o 4 branky. Hosté si nakonec o gól koledovali tak dlouho, až ho ve 36. minutě opravdu dostali. To, že by se mohlo utkání zdramatizovat, ale rezolutně odmítl Bartizal, který o minutu později tvrdou střelou od modré plavské hráče opět uklidnil.

Závěrečná třetina sice nenabídla nijak oslnivou podívanou, přesto plavští hráči přidali další 3 branky. Ve 47. minutě se před branku prodral Jiříček a nadvakrát dotlačil míček za brankovou čáru. O 2 minuty později našel Z. Tácha mezi kruhy osamoceného J. Táchu, ten se nijak nerozpakoval a nekompromisním "golfákem" málem protrhl síť. O gólovou tečku se postaral v 58. minutě Sokolík. Plavští si díky tomuto vítězství definitivně zajistili 2. místo a tedy přímý postup do semifinále play off, i když situace okolo play off je, zdá se, poněkud nejasná, neboť mužstva Barnat a Rapid-Regina, která se pohybují na 4. a 5. příčce, údajně do play off nastoupit nechtějí.