4 NOVOTNÝ Jiří     1   - 10 TÁCHA Jan     1 2
9 TÁCHA Pavel     1   - 13 JIŘÍČEK Miroslav 1   0
14 SOKOLÍK Miroslav     -2   - 19 VAZDA Radek   2 -2
20 KOCOUREK Lukáš     -3   -

I odvetné utkání semifinále play off I. ligy AHbK mezi mužstvy HBC Plav "B"a SK Dobrá Voda "B" nabídlo dramatickou podívanou.

Nabuzení domácí na svého soupeře vlétli hodně zhurta, svůj důraz ale hned v úvodu přehnal J. Tácha a putoval na trestnou lavici. Oslabení ale plavští sehráli dobře, bez větších problémů se ubránili a poté sami vystrčili růžky. Měli ale poněkud vychýlenou mušku a tak po několika střelách pouze zaduněl mantinel za hostujícím brankářem. Udeřili tedy hosté. Stalo se tak v 10. minutě, kdy nepokrytý útočník mezi kruhy našel skulinku mezi Pivcovými betony. Ve 13. minutě bylo domácím ještě hůř, když hosté zvýšili na 2:0. Ihned po vhazování ale proskočil hostující obranou Bartizal a vrátil domácí zpět do hry. Po první části tak bylo skóre 1:2.

Druhou třetinu začali lépe hosté a ve 24. minutě zvýšili na 3:1. Domácí se ale nehodlali vzdát a odměny se dočkali v polovině utkání, kdy po pravém křídle unikl Vazda a po jeho přihrávce Fendek snížil. O 3 minuty později se prosadil znovu Fendek a začínalo se prakticky znovu. Když několik šancí na obou stranách zlikvidovali pozorní brankáři, svítil na ukazateli skóre po dvou třetinách stav 3:3.

To, že by utkání mohlo dospět do prodloužení, odmítli hosté ve 45. minutě. A když v 52. minutě přidali svůj pátý úspěch, nevypadalo to s plavskými hráči příliš růžově. Vše se ale změnilo o 2 minuty později, kdy dotlačil míček těsně za brankovou čáru Jiříček a domácí byli rázem zpět ve hře. V závěrečné minutě se celkem logicky plavští pokusili o vyrovnání při power play, hosté se ale ubránili a postupují do finále. Na plavské hokejbalisty tak zbývá pouze souboj o 3. místo.