9 TÁCHA Pavel   1 1   - 13 JIŘÍČEK Miroslav 1   0
14 SOKOLÍK Miroslav     -1   - 19 VAZDA Radek     1 2
20 KOCOUREK Lukáš     -1   -

Protože ve čtvrtfinále play off vyřadil černý kůň play off Lafeta hokejbalisty z Čejkovic, narazilo plavské "béčko" na "B" mužstvo Dobré Vody a v prvním semifinálovém duelu s ním svedlo strhující bitvu.

Od úvodního buly bylo zřejmé, že se bude hrát ve vysokém tempu s obrovským nasazením na obou stranách. V úvodu byli nebezpečnější domácí a po zásluze šli už ve čtvrté minutě do vedení. Vyrovnání ale přišlo záhy. V 7. minutě zachytil soupeřovu rozehrávku Jiříček a střelou zápěstím vyrovnal. Od té doby jsme sledovali naprosto vyrovnaný souboj, na skóre se do konce úvodní části už nic nezměnilo.

Plavská radost vybuchla ve 26. minutě, kdy se před branku prodral Bartizal a poslal hosty do vedení. Domácí ale také vyrovnali poměrně rychle. V polovině utkání sice nevyužili přesilovou hru, ale dočkali se ve 33. minutě. Vzápětí jsme byli svědky málokdy vídané situace, kdy si brankář Pivec přišel na střídačku pro lahev s pitím, a protože překročil červenou čáru, musel střídat. Hosté ale chvilku nucené power-play přežili bez úhony.

I závěrečná třetina byla vyrovnaná. Obě mužstva stále hrála ve vysokém tempu a bylo vidět, že nikdo nechce inkasovat zbytečný gól. Ten nakonec dost možná vstřelil v 58. minutě Jiříček, jehož střela prošla mezi betony domácího brankáře a pravděpodobně se odrazila od vnitřní konstrukce branky. Rozhodčí Karl ale míček za brankovou čarou neviděl a gól nakonec neuznal. Utkání tak skončilo nerozhodně 2:2 a před nedělní odvetou jsou šance obou mužstev naprosto vyrovnané.