4 NOVOTNÝ Jiří     2   - 13 JIŘÍČEK Miroslav 2   2
9 TÁCHA Pavel   3 5    - 18 LONSMÍN Tomáš   1 2 2
14 SOKOLÍK Miroslav  1 2 5 2  -
20 KOCOUREK Lukáš   1 2    -

Poslední listopadový víkend mělo plavské "béčko" napilno. Kromě "regulérního" utkání 12. kola I. ligy AHbK proti Regině měli na programu i předehrávku 14. kola proti mužstvu HBC Stoupa.

Plavští začali poměrně dobře. Hned v úvodu utkání si připravili několik střeleckých příležitostí a v 5. minutě je Bartizal přesnou křížnou střelou poslal do vedení. Hosté se rozkoukávali pomaleji, ale postupně hru vyrovnali a tak se na provozní teplotu musel zahřát i brankář Beneš. Hrál se tedy velmi dobrý hokejbal "nahoru - dolů".

Jestliže hosté ve druhé polovině první třetiny hru vyrovnali, ve druhé části začali plavské hokejbalisty přehrávat. Ve 22. minutě se také dočkali zaslouženého vyrovnání poté, co se prosadili po vhazování ve svém útočném pásmu. Připravili si i několik dalších dobrých šancí, Beneš ale odolal. V závěru druhé třetiny pak prakticky z ničeho nic udeřili domácí. Ve 39. minutě překročil modrou čáru P. Tácha, přistrčil míček Jiříčkovi a ten střelou mezi betony překvapil hostujícího brankáře. Než se hosté vzpamatovali, unikl po levém křídle J. Tácha, zamířil přesně pod horní tyčku a rázem to bylo 3:1.

Hokejbalisty Stoupy tyto dvě slepené branky očividně zaskočily a tak závěrečná část patřila jednoznačně domácím hokejbalistům. Ty definitivně uklidnili další dva slepené góly. Ve 43. minutě se povedenou střelou z levého křídla prezentoval J. Tácha a vzápětí Kocourkovu střelu do sítě uklidil Jiříček. Ve 49. minutě využil přesilovku střelou do modré Bartizal a i v závěrečné desetiminutovce na hřišti kralovali domácí. V 56. minutě pronikl středem hřiště Sokolík a zvýšil už na 7:1. Poslední minuty pak patřili agilnímu Bartizalovi, který nejprve v 57. minutě potrestal chybnou rozehrávku brankáře a v poslední minutě doklepl do sítě míček po akci J. Táchy se Sokolíkem. V utkání, které dlouho vypadalo na velké drama, tak plavští nakonec zvítězili jednoznačně 9:1.