9 TÁCHA Pavel 1   1   - 13 JIŘÍČEK Miroslav 1   3
12 STEHLÍK David     3 2  - 18 LONSMÍN Tomáš     1
14 SOKOLÍK Miroslav   1 1    -
20 KOCOUREK Lukáš   3 3    -

V 11. kole I. ligy AHbK nastoupilo plavské "béčko" proti Samsonu a zakončilo tak první polovinu základní části.

Úvod utkání poznamenala spousta nepřesností na obou stranách, přesto jsme se dočkali i řady střel a oba brankáři se mohli poměrně rychle zahřát na provozní teplotu. V 11. minutě z ničeho nic udeřilo. Po vhazování v obranném pásmu vyrazil na zteč soupeřovy branky Jiříček, dostal se až před Obložinského branku, kde dlouhým forhendovým blafákem otevřel skóre. O 2 minuty později vypálil od modré P. Tácha a hosté vedli 2:0. Tyto dvě slepené branky je viditelně nabudili a tak byl až do konce úvodní části v pořádné permanenci brankář Samsonu. Na skóre se ale už nic nezměnilo.

Ve druhé části tempo hry opět poněkud upadlo a k vidění byla opět celá řada nepřesností. Více vytíženým brankářem byl tentokrát Pivec v plavské brance. Ten držel čisté konto až do poslední minuty druhé části, kdy jej z dorážky překonal Klečka.

Začátek závěrečné třetiny ale vyšel lépe hokejbalistům z Plava. Kocourkovu střelu totiž brankář Obložinský pouze vyrazil před sebe a pohotový Fendek doklepl míček do sítě. Definitivního uklidnění se hosté dočkali v 50. minutě, kdy Sokolík našel mezi kruhy J. Táchu a ten zamířil přesně nad rameno domácího brankáře. Definitivní podobu skóre stanovil v 56. minutě svým druhým gólem Fendek. Hosté tak zvítězili 5:1.