4 NOVOTNÝ Jiří   1 0   - 13 JIŘÍČEK Miroslav     -1
9 TÁCHA Pavel     0    - A TÁCHA Matěj     -2
14 SOKOLÍK Miroslav     0 10  -
A PÁVEK Karel 1   0 4  -

Los 7. kola I. ligy AHbK spolu svedl dosud neporažená mužstva HC Rebels a HBC Plav "B". Plavští se museli obejít bez několika hráčů základní sestavy, které nahradily posily z "áčka" Pávek a M. Tácha.

Šlágr kola nabídl hokejbal výborné úrovně. Hrálo se ve vysokém tempu a od úvodního buly bylo na co se dívat. Domácí se dostali do vedení v 8. minutě poté, co perfektně sehráli přesilovou hru. Hosté si připravili odpověď na přelomu 13. a 14. minuty. Nejprve Fendek vyhrál buly a Pávek vyrovnal, vzápětí důrazný Fendek dorazil do sítě Novotného střelu a plavští rázem vedli. V ofenzívně laděné třetině byla k vidění řada dalších šancí na obou stranách, na skóre se ale už nic nezměnilo.

Ve 23. minutě putoval za katr Pávek a domácí v přesilovce opět trestali. Poté zase začali úřadovat plavští, kteří se téměř na 10 minut nastěhovali do útočného pásma, skórovat ale nedokázali. Z ničeho nic tak uhodilo na druhé straně. Nenápadné nahození od zadního mantinelu se totiž odrazilo do brankáře Pivce a skončilo v síti. Ve 38. minutě přišla třetí přesilovka Rebelů a ta opět velmi rychle skončila gólem. Po dvou třetinách tak vedli domácí 4:2.

V závěrečné třetině vzruchu před oběma brankami ubylo. Hosté se sice snažili nepříznivý stav zkorigovat, domácí ale hráli velmi pozorně a svého soupeře do šancí prakticky nepouštěli. Plavská snaha se postupně měnila v křeč a vše vyvrcholilo 3 minuty před koncem, kdy přišly 2 hrubky při vlastní přesilovce, které domácí potrestali a připravili tak plavským hokejbalistům první letošní porážku.