4 NOVOTNÝ Jiří 3   5   - 13 JIŘÍČEK Miroslav 2 1 5
9 TÁCHA Pavel   4 6    - A TÁCHA Zdeněk 4 2 6
14 SOKOLÍK Miroslav   2 6 2  -
20 KOCOUREK Lukáš     5    -

Ve 2. kole I. ligy AHbK přivítalo plavské "béčko" na svém hřišti nováčka I. ligy Flying Elephants a nastřílelo mu úctyhodných 15 branek.

Úvod utkání patřil hostům. Domácí možná ještě ani nezjistili, že utkání začalo a už prohrávali, hosté se trefili už v 8. sekundě. To bylo ale z jejich strany pohříchu vše, další průběh utkání byl jednoznačně v plavské režii. Domácím sice chvíli trvalo, než se z úvodního šoku vzpamatovali, poté ale rozjeli pořádný brankostroj. Vše načal v 7. minutě Novotný, v 8. a 10. minutě se dvakrát trefil Bartizal, v 15. a 17. minutě pro změnu dvakrát skóroval Z. Tácha. No a když v závěru třetiny využil Novotný přesilovku, vedli domácí po první třetině jednoznačně 6:1.

I na začátku druhé třetiny udeřili hosté. Rychlou odpověď si ale připravil Fendek, který se do černého trefil přímo z buly. Poté domácí pod dojmem jasného vedení poněkud ubrali a ke slovu se tak začali dostávat i do té doby téměř neexistující hosté. Pivec v plavské brance si ale s několika šancemi poradil a tak nakonec skóroval na druhé straně Novotný, který završil hattrick.

Úvodní minuta závěrečné části jakoby kopírovala začátky třetin předchozích. Hned v úvodu se totiž prosadili hosté, nicméně poté už na hřišti úřadovali pouze plavští. Ti ve 46. minutě zásluhou Bartizala a Jiříčka skórovali hned dvakrát a o minutu později přidal Fendek už 11. plavský gól. Domácí si s chutí zastříleli i v závěrečné desetiminutovce, postupně se prosadili Fendek, Z. Tácha, Jiříček a znovu Z. Tácha. Domácí tak zvítězili jasně 15:3.