18 Peter Michalko Ú 1
22 Patrik Raab Ú 2
75 David Weber Ú 3 1
20 Petr Kopic Ú   2 3

V posledním utkání sezóny nastoupili plavští hokejisté proti mužstvu Motorfans a v případě vítězství si mohli zajistit konečnou druhou příčku v tabulce RHL.

Přestože se tedy hrálo o hodně, nastoupili plavští ve značně prořídlé sestavě pouze s osmi hráči do pole a začali přímo katastrofálně, když hned v první minutě vyrobili hrubku v rozehrávce a Motorfans je za to potrestal rychlou kombinací do prázdné branky. I další minuty pak patřily hráčům Motorfans, výborný Kolísek ale další kotouč za svá záda nepustil.

Plavští tak postupně začali zvedat hlavy, v 18. minutě se po Weberově střele dočkali vyrovnání a krátce na to Raab překlopil skóre na plavskou stranu. Poté zase několikrát zahrozil soupeř, narážel však na bojující plavské hráče a brankáře Kolíska. Ten se blýskl zejména při vyložené šanci, kdy už domácí zvedali po zakončení do prázdné branky ruce nad hlavu, jenže kde se vzala, tu se vzala Kolískova lapačka a skóre se tak neměnilo.

Postupem času zase iniciativu převzali plavští a Michalko na brankovišti po Weberově přihrávce nezaváhal. O deset minut později se k dorážce Vávrovy střely dostal Raab a bylo to 5:1 pro hosty. Vzápětí se z mezikruží prosadil i Šívr, a když Plechinger zvýšil už na 7:1, zdálo se, že je o výsledku rozhodnuto.

Plavští ale jakoby se inspirovali hokejisty českobudějovického Motoru v utkání proti Karlovým Varům, úplně přestali hrát a Motorfans čtyřmi góly snížil na 7:5. Poté to zkusil dokonce bez brankáře, ale byl za to okamžitě po buly potrestán Weberem a hokejisté z Plava tak vítězství a zároveň druhé místo v tabulce RHL uhájili.