75 David Weber Ú 3 1
68 Josef Postl Ú 3
20 Petr Kopic Ú   1
2 Ondřej Beneš Ú

V přímém souboji o třetí místo nastoupili plavští hokejisté proti Mocným Kačerům.

Lépe začali Kačeři, kteří se prezentovali výborným bruslením a prvních deset minut se tak odehrálo před Kolískovou brankou. Plavský brankář ale chytal výborně a žádný kotouč za svá záda nepustil.  V 10. minutě pak na první vážnější zteč vyrazili plavští, konkrétně Weber a jeho prudká střela skončila v levém horním růžku soupeřovy branky. O čtyři minuty později se elegantně uvolnil Postl a zvýšil na 2:0. O chvilku později se k dorážce Weberovy střely dostal Plechinger a údernou desetiminutovku plavských hráčů završil ve 20. minutě další přesnou střelou Weber. Tato desetiminutovka by se dala charakterizovat tak, že Kačeři hráli a plavští stříleli branky.

Po čtvrtém gólu si Kačeři vybrali oddechový čas a ve 28. minutě se i oni konečně dočkali. Klid na plavské hole vrátil dvěma dalšími góly Postl. Hosté poté zkorigovali výsledek na 6:2, ale plavští byli i nadále velmi produktivní a zásluhou Webera a Šívra vytáhli skóre na 8:2. Poslední slovo pak patřilo Kačerům, kteří v 68. minutě snížili na 8:3.

V závěrečné desetiminutovce už žádný další gól nepadl a plavští se tak po velmi dobrém a bojovném výkonu podpořeném výborným brankářem Kolískem mohou radovat z cenného vítězství.