20 Petr Kopic Ú   1
19 Karel Pávek Ú
22 Patrik Raab Ú   1
75 David Weber Ú 1 1

Ve 13. kole RHL nastoupili plavští hokejisté proti Trendy a kvůli velké marodce nastoupili pouze s osmi hráči do pole.

Úvod utkání byl pro plavské hráče téměř hororový. První vyloženou šanci soupeře ještě bleskovým semaforem zlikvidoval Kolísek, přesto plavští už v 5. minutě prohrávali 0:2, když Trendy nejprve potrestali hrubici při rozehrávce a vzápětí dobře sehráli přečíslení tři na dva. Rychlou odpověď si po spolupráci s Postlem připravil Weber a když v 11. minutě Šívr od modré propálil vše, co mu stálo v cestě, bylo vyrovnáno.

V dalších minutách měli mírnou herní převahu plavští, ta ale byla víceméně platonická a brzdila ji řada nepřesností. Z brejků tak hrozili i hokejisté Trendy a tak se měl co ohánět i brankář Kolísek. Ve 43. minutě se projevilo otřepané "nedáš - dostaneš" poté, co plavští nezakončili přečíslení třech na jednoho a hosté je z protiútoku potrestali.

Domácí se i nadále víceméně trápili a výjimkou byla situace ze 49. minuty, kdy se jim konečně povedla pěkná akce, na jejímž konci Postlovu střílenou přihrávku do sítě usměrnil Ferdan. V 65. minutě pak Weber vysunul do rychlého přečíslení Raaba s Postlem a plavští se poprvé v utkání dostali do vedení. To však díky nepřesné rozehrávce, kterou soupeř potrestal, neudrželi a sedm minut před koncem tak bylo znovu vyrovnáno. Závěr utkání byl rozkouskován častými zakázanými uvolněními a na ledě se tak už nic zvláštního neudálo. Značně rozhárané utkání plné nepřesností tak skončilo dělbou bodů.