27 Petr Plechinger ml. Ú   2
68 Josef Postl Ú 2 3 3
20 Petr Kopic Ú 1 2
75 David Weber Ú 2

V dalším utkání RHL se plavští hokejisté střetli s "béčkem" Boschtonu a potvrdili roli favorita.

Úvodních dvacet minut přineslo celkem vyrovnaný hokej. Na první gól jsme si museli počkat do 11. minuty, kdy plavští dobře sehráli přečíslení tři na dva a z druhé vlny najíždějící Weber mířil přesně. Hosté odpověděli o dvě minuty později, kdy první střelu Kolísek ještě vyrazil, ale na dorážku byl krátký.

Ve 22. minutě se podruhé v utkání trefil Weber, když zúročil Kopicovu přihrávku v přečíslení dvou na jednoho. A když se o tři minuty později z dorážky Novotného střely prosadil Ferdan, vedli plavští 3:1. Boschton stupňujícímu se plavskému tlaku odolával dalších devatenáct minut, kdy pohlednou kombinační akci a luxusní Ferdanovu přihrávku Kopic snadno přetavil ve čtvrtý gól. O minutu později Plechingerovu střelu do sítě doklepl Ferdan a další góly na sebe nenechaly dlouho čekat. Vzápětí totiž Novotný vysunul do samostatného nájezdu Postla, ten svou tradiční střelou pod vyrážečku zvýšil na 6:1 a drtivou šestiminutovku zakončil nádhernou individuální akcí Raab.

Další góly pak přišly v poslední čtvrthodině. Nejprve Vávrovu střelu do sítě dorazil Postl, poté se se trefil Raab a poslední slovo nakonec patřilo Heřmánkovi z Boschtonu, který stanovil konečné skóre 2:9.