27 Petr Plechinger ml. Ú   2
75 David Weber Ú 2 2 3
20 Petr Kopic Ú 3 1
19 Karel Pávek Ú 1 3

V 11. kole RHL nastoupili plavští hokejisté proti poslednímu týmu tabulky, kterým je mužstvo Red Fox a tentokrát nastoupili se dvěmi kompletními pětkami.

Od úvodního buly bylo zřejmé, že tempo utkání budou udávat hokejisté z Plava. Ty poslal do vedení v 9. minutě kanonýr Raab, který se dobře zorientoval před brankou a využil přesilovku. Domácí odpověděli o dvě minuty později, kdy potrestali hrubku v plavské rozehrávce.

Další minuty ale jednoznačně patřili plavským hokejistům. Těm ve 14. minutě vrátil vedení Raab a o 3 minuty později se z dorážky prosadil Kopic. Ve 23. minutě Šívrovu střelu šikovně tečoval Weber a bylo to 4:1. Další branky na sebe nenechaly dlouho čekat.  Ve 27. minutě se soupeřovou obranou proháčkoval Ferdan, ve 34. minutě dlouhé obléhání soupeřovy branky ukončil Pávek a vzápětí mířil přesně Raab.

Ve 48. minutě Weberovu střelu pod horní tyčku soupeřovy branky tečoval Kopic. V 59. minutě zakončil pěknou kombinaci Ferdan a v 67. minutě další dlouhé obléhání soupeřovy branky ukončil Raab. V 70. a 71. minutě přišly dvě slepené branky. Nejprve pěknou kombinaci do prázdné branky zakončoval Weber a vzápětí se přesnou střelou prosadil Kopic. Poslední plavský gól přidal v 78. minutě Ferdan. Domácí se ke slovu dostali až v závěru, kdy z dorážky stanovili konečné skóre 2:13.