18 Peter Michalko Ú   1
27 Petr Plechinger ml. Ú
68 Josef Postl Ú 3
20 Petr Kopic Ú   2

K přímému souboji o druhé místo nastoupili plavští hokejisté s novou brankářskou akvizicí Michalem Kolískem, ale jinak ve značně nekompletní sestavě.

Utkání začalo velmi svižně a hned v úvodních minutách si oba brankáři připsali těžký zákrok. Jako první se radovali plavští poté, co se před brankou nejlépe zorientoval Postl a otevřel skóre. Kolísek odolával nájezdům Vampírů až do 17. minuty, vedení na plavskou stranu vrátil kanonýr Raab.

Více ze hry ale měli dobře bruslící Vampíři a mezi 31. a 37. minutou třemi brankami skóre otočili. Ve 43. minutě se po rychlém výpadu zpoza branky prosadil Raab, který tak snížil na jednobrankový rozdíl, nicméně hosté celkem rychle odpověděli pátým gólem. Plavští se nevzdávali a po dvou gólech kapitána Postla bylo opět vyrovnáno.

V závěrečné dvacetiminutovce ale osmičce plavských hokejistů došly síly a Vampíři dalšími dvěma góly znovu odskočili do vedení, což se ukázalo jako rozhodující moment. V závěru utkání pak hosté z brejků přidali ještě dvě branky a utkání tak skončilo výsledkem 5:9.