18 Peter Michalko Ú   1
75 David Weber Ú 5 2
68 Josef Postl Ú 2 1 6
20 Petr Kopic Ú   1

Pouze s osmi hráči v poli nastoupili plavští hokejisté k poslednímu utkání roku 2023 proti Metě.

V rozháraném utkání plném nepřesností začali lépe plavští, kteří se díky Weberově přesné mušce dostali do dvoubrankového vedení. Meta odpověděla dvěma slepenými góly a v 18. minutě tak bylo vyrovnáno.

V dalších minutách to bylo jako na houpačce. Ve 28. minutě šla Meta do vedení, o dvě minuty později vyrovnal Postl, aby o minutu později plavští znovu prohrávali a vzápětí po Raabově přesném zásahu bylo opět vyrovnáno. Stav 4:4 vydržel téměř čtvrt hodiny. Ukazatelem skóre poté pohnul ve vlastním oslabení Weber, ale Meta zase vzápětí vyrovnala a poté otočila skóre na svou stranu.

Plavští na to reagovali oddechovým časem, po kterém najednou vypadali, jako by je někdo polil živou vodou. V 56. minutě Šívr vyrovnal a v 60. a 65. minutě přidal další dva přesné zásahy muž utkání David Weber. Na tyto góly už Meta odpověď nenašla, protože jednu velkou šanci dvě minuty před koncem zlikvidoval brankář Fučík a vzápětí mu pomohla i tyčka. Konečnou podobu skóre tak v poslední minutě stanovil Postl.