12 Vít Neumann Ú 1
68 Josef Postl Ú
20 Petr Kopic Ú
75 David Weber Ú

K dalšímu utkání nastoupili plavští hokejisté proti druhému mužstvu tabulky, kterým byli Mocní Kačeři.

Kačeři vyhráli pět utkání ze šesti a svou kvalitu začali prokazovat od úvodního buly. A protože i plavští hráli velice dobře, sledovali jsme na poměry RHL opravdu rychlé a kvalitní utkání. Obě mužstva výborně bruslila a to jak směrem dopředu, tak i směrem dozadu, takže se šance rodily jen velmi těžko. A když už se nějaká objevila, v obou brankách stáli výborní brankáři.

Zhruba po dvaceti minutách plavští přišli o svého kapitána Postla, který musel z utkání odstoupit kvůli zdravotní indispozici. Do útoku se tak vysunul Michalko a hned se dostal ke dvěma nebezpečným střelám, skórovat ale nedokázal. Co se nepovedlo Michalkovi, povedlo se ve 27. minutě Ferdanovi, který se dostal k dorážce Plechingerovy střely a otevřel skóre. Hosté odpověděli velmi rychle, když zúročili dlouhý zámek v plavském obranném pásmu. Ve 42. minutě plavští nedokázali dostat kotouč z vlastního obranného pásma a Kačeři je za to potrestali druhým gólem ve Fučíkově síti. Odpověď plavských hokejistů ale byla také velmi rychlá, k odraženému kotouči před brankou se totiž dostal Neumann a bylo znovu vyrovnáno. Tento gól domácí hráče nabudil a v následující desetiminutovce do té doby naprosto vyrovnané a otevřené utkání zlomili na svou stranu. Lví podíl na tom měla dvojice Ferdan - Raab. Prvně jmenovaný totiž během této desetiminutovky zaznamenal čistý hattrick a na všechny tyto góly mu nahrával Raab.

Raab pak ke svým čtyřem asistencím přidal i gól, když soupeřově obraně pláchl dokonce v oslabení třech proti pěti. Hosté pak ještě v závěru skóre jedním gólem zkorigovali a utkání tak skončilo výsledkem 6:3.