68 Josef Postl Ú 3 3
20 Petr Kopic Ú 2 3
19 Karel Pávek Ú 2 5

Se dvěmi kompletními pětkami nastoupili plavští hokejisté proti mužstvu Trendy.

A protože i Trendy nastoupili v silném složení, začalo utkání v oboustranně vysokém tempu. Ve 4. minutě otevřel skóre Raab, Trendy téměř vzápětí vyrovnali. Vyrovnaný stav vydržel do 20. minuty, kdy plavští sehráli povedenou přesilovku a Postl strhl vedení na jejich stranu. Tento gól odstartoval velký brankostroj plavských hráčů. Hned vzápětí se totiž prosadil Plechinger a další góly na sebe nenechaly dlouho čekat, takže ve 40. minutě byl stav 9:1.

Plavští to poté s útočným hokejem začali trochu přehánět, začali zapomínat na zadní vrátka a za "hurá" hokej byli velmi rychle potrestáni čtyřmi góly v Benešově síti.

Oddechový čas, který si plavští vzali na uklidnění hry, skutečně pomohl a Postl poté přidal desátý gól a Raab gól jedenáctý. Trendy to v závěru překvapivě zkusili bez brankáře, za což je chtěl střelou přes celé hřiště potrestat brankář Beneš. Jeho pokus se mu ale nepovedl a skórovali tak Trendy. Vzápětí se ale do prázdné branky trefil Raab a poslední slovo pak patřilo Kopicovi, který překonal brankáře, jenž se na závěr zase vrátil do branky. Divoké utkání tak skončilo výsledkem 13:6.