68 Josef Postl Ú 4 2
22 Patrik Raab Ú 3
27 Petr Plechinger ml. Ú   2
20 Petr Kopic Ú 1 2

S notně prořídlou sestavou nastoupili plavští hokejisté k dalšímu utkání RHL, tentokrát proti "B" mužstvu Boschtonu.

"Sedm statečných" si ale vedlo více než dobře. Nerozhodil je ani první polovlastní gól, po kterém od 7. minuty prohrávali 0:1. Plavští na svůj první gól čekali až do 22. minuty, kdy do té doby bezchybného domácího brankáře odčaroval Postl. A když ve 30. minutě Postl zakončil pěknou kombinační akci, dostali se plavští do vedení. Boschton odpověděl téměř vzápětí, nicméně další minuty patřili plavským hokejistům, kteří po gólech Ferdana, Raaba a Postla odskočili do tříbrankového vedení.

Na další gól Boschtonu si rychlou odpověď našel opět Postl. V dalších minutách bylo vidět, že plavským hokejistům poněkud ubývají síly a otěže hry začal přebírat Boschton, který také záhy snížil na 4:6. Plavští na to zareagovali oddechovým časem, v 64. minutě pak po pravém křídle unikl Raab a dá se říct, že jeho gól utkání definitivně rozhodl. Boschton po tomto gólu poněkud rezignoval a hosté v závěru zásluhou Kopice, Raaba a Ferdana přidali další tři branky. kterými stanovili konečné skóre 4:10.