22 Patrik Raab Ú 2 1
37 Marek Novotný Ú 1 1
20 Petr Kopic Ú 1 1
12 Vít Neumann Ú 2 2

K utkání proti hokejistům z Ledenic neměli plavští k dispozici ani jednoho ze svých stabilních brankářů, proto se do branky postavil Beneš. Chybělo i několik dalších stabilních opor, poprvé v sezóně naopak nastoupili Neumann a M. Novotný.

Utkání začalo obrovským náporem Ledenic a Beneš od úvodního buly nevěděl, kam dřív skočit. Všechny nebezpečné situace ale ustál a s postupujícími minutami se obraz hry začal obracet. Prvního gólu jsme se dočkali v 11. minutě, kdy od modré střílel Bravenec, odražený kotouč si našel Neumann a otevřel skóre. O chvíli později se soupeřovo obranou protáhl Michalko a plavští vedli 2:0. Měli i další šance, jenže přišel brejk na druhé straně a první gól v Benešově síti. O chvíli později ledeničtí dokonce vyrovnali, nicméně poté zase začali úřadovat hokejisté z Plava.

Neumann s Kopicem získali po dobrém forčekingu v útočném pásmu kotouč, z čehož profitoval Novotný, který zůstal před soupeřovou brankou zcela sám. Vzápětí Bárta manévrem na modré uvolnil Raaba a ten zvýšil na 4:2 pro hosty. A když se vzápětí podruhé v utkání trefil Neumann, vedli plavští už 5:2. Ledeničtí se ale nehodlali vzdát a brzy snížili na 5:3.

Další možnost se jim naskytla při vyloučení Bravence. Více šancí si v oslabení ale paradoxně připravili plavští, jenže ani Neumann ani Raab na ledenického brankáře nevyzráli. Ledeničtí nakonec na 5:4 přece jen snížili, klid na plavské hole ale zase vrátil šestým gólem Raab. Definitivní tečku za utkáním stanovil v poslední minutě Kopic, který přesnou střelou z prostoru mezi kruhy stanovil konečné skóre 4:7.