27 Petr Plechinger Ú
66 Pavel Bárta Ú
18 Peter Michalko Ú   1
20 Petr Kopic Ú

Po téměř dvouměsíční "covidové" pauze se opět rozběhla RHL, byť o "legálnosti" uskutečněných utkání se hodně diskutovalo.

Plavští hokejisté nastoupili proti mužstvu HC Warriors a záhy inkasovali poté, co ztratili kotouč v útočném pásmu a Warriors se z přečíslení dvou na jednoho prosadili střelou mířící přesně do levého horního růžku Fučíkovy branky. V následujících minutách jsme byli svědky celkem vyrovnaného souboje, ve kterém nešla ani jednomu mužstvu upřít snaha, ale převládala řada nepřesností.

Jednu až groteskní ztrátu kotouče plavských hráčů ve středním pásmu pak hosté potrestali a dostali se do dvoubrankového vedení. Plavští se dokázali prosadit až ve 46. minutě, kdy se při hře čtyř proti čtyřem po akci, do které se zapojili všichni hráči na ledě, prosadil Šívr. Poté opět udeřili hokejisté HC Warriors a opět to bylo po přečíslení dva na jednoho.

Plavští se nehodlali vzdát a do hry je vrátila využitá přesilovka v 61. minutě, kdy se trefil Řepa. Když už se zdálo, že utkání skončí výsledkem 2:3, zamířil znovu přesně Řepa a dvě minuty před koncem tak bylo vyrovnáno. V závěrečné minutě pak plavské hráče ještě podržel brankář Fučík, který zlikvidoval soupeřovu vyloženou šanci a postaral se tak o to, že utkání skončilo dělbou bodů.