19 Karel Pávek Ú 3 1 3
66 Pavel Bárta Ú   1
18 Peter Michalko Ú 1
8 Josef Bravenec Ú

K dalšímu utkání nastoupili plavští hokejisté proti HC Trendy. I když to ještě den před zápasem vypadalo, že jich bude pouze 7 do hry, nakonec složili dvě kompletní lajny.

Začátek utkaní patřil plavským hokejistům, kdy Plechinger nezištně našel Honnera a ten se v samostatném nájezdu nemýlil. Hostujícím obráncům dělala problémy hlavně rychlost domacích hokejistů, ale mohli se spolehnout na gólmana Fučíka. Nicméně domácím se povedlo na úvodní branku rychle odpovědět. Hosty to ale nerozhodilo a po kombinaci Honner - Pávek skóroval Pávek. Poté přišli ke slovu opět domácí a zdálo se, že získávají mírnou převahu. Ve 26. minutě ale zakončil sólo přes celé hřiště Beneš, když nedal přizemní střelou domácímu gólmanovi šanci. Další góly v domácí brance na sebe nenechaly dlouho čekat, když na Benešovu branku navázal Pávek a o minutu později ujel domácí obraně Bárta a krásnou přihrávkou našel Michalka, který se nemýlil. Poté plavští trochu polevili a domácí dvěma slepenými góly stáhli skóre na 4:6. Ve 47. minutě jeli do protiútoku Pávek s Benešem a když Pávek dokonale našel Beneše, tak ten nedal opět rychlou přízemní střelou domácímu gólmanovi šanci. Před koncem utkáni jsme viděli další velké sólo, tentokrát v podání Šívra, který domácího gólmana doslova vykoupal. Poté se řítila na gólmana úplně osamocená dvojice Honner - Plechinger, nicméně Plechinger hrál velký zápas a vzal celou situaci na sebe. Naneštěstí trefil přesně nastavenou lapačku domácího gólmana. Poslední slovo měl Pávek, který zakončil kombinaci Honnera s Vávrou a stanovil závěrečné skóre na 8:4 pro plavské hokejisty. Za předvedený výkon je třeba pochválit i gólmana Fučíka, který předvedl několik výborných zákroků a hosty držel celý zápas.