19 Karel Pávek Ú 2
66 Pavel Bárta Ú
20 Petr Kopic Ú
27 Petr Plechinger Ú

K třetímu utkání sezóny nastoupili plavští hokejisté na 2. ledové ploše Budvar arény proti "B" mužstvu Boschtonu.

V první dvacetiminutovce byli o něco aktivnější plavští a za svou snahu byli ve 20. minutě odměněni poté, co se ujala Pávkova střela nad lapačku domácího brankáře. Poté se obraz hry začal obracet a dá se říct, že až do konce byli nebezpečnější hokejisté Boschtonu. Plavští ale bojovali a navíc měli za svými zády brankáře Fučíka, který zaskočil za zraněného R. Lonsmína a chytal opravdu výborně.

Domácí se nakonec přece jen dvakrát prosadili a skóre otočili. Plavští se ale nevzdávali, Pávek do sítě dorazil Neumannovu střelu a bylo vyrovnáno. O dvě minuty později se do útočného pásma dostal T. Lonsmín, jeho střela po ledě se zastavila až v síti a o gól napřed byli zase plavští. Jejich vedení ale dlouho nevydrželo, protože domácí předvedli důraz na brankovišti a vyrovnali. V závěru utkání měla obě mužstva několik šancí strhnout vítězství na svou stranu, nicméně oba brankáři odolali a utkání tak skončilo remízou 3:3.