20 Petr Kopic Ú
12 Vít Neumann Ú   1
19 Karel Pávek Ú 1 1
87 Jan Řepa Ú 2

Ve zbrusu nových dresech vyjeli plavští hokejisté na led hokejového centra Pouzar k druhému utkání sezóny. Soupeřem jim byli hokejisté Motorfans.

Plavští začali raketově. Po pár vteřinách se na zteč vydal Maurer a našel skulinku mezi betony domácího brankáře. Další minuty pak patřili hokejistům Motorfans, kteří plavské hráče přebruslovali a Lonsmín v brance se měl co otáčet. Právě zejména díky jeho výborným zákrokům zůstávalo skóre nezměněné. Domácí se nakonec přece jen prosadili poté, co se kotouč za Lonsmínova záda odrazil od brusle jednoho z jejich hráčů. Rozhodčí se o regulérnosti branky poradili a přes protesty plavských hráčů ji nakonec uznali.

Poté přidali plavští a své umění musel ukázat i brankář Motorfans, který si připsal řadu výborných zákroků. Překonal ho až ve 28. minutě Pávek, jehož přihrávku před branku si domácí obránci srazili do vlastní sítě. O šest minut později vyhrál Pávek buly v útočném pásmu a Řepa pohotovou střelou zvýšil na 3:1 pro hosty. Výbornou plavskou desetiminutovku pak završil Michalko, který do sítě dorazil Vávrovu střelu odraženou od zadního mantinelu.

O chvilku později se vyznamenal Lonsmín, který skvělým rozklekem zlikvidoval samostatný nájezd Radoucha. Při zákroku se však drobně zranil, nicméně utkání obětavě dochytal a přestože jeho pohyb byl limitován, předváděl i nadále výborné zákroky. Nakonec přece jen dvakrát inkasoval a bylo tak zaděláno na drama. Trochu klidu na plavské hole přinesl svou druhou brankou 9 minut před koncem Řepa. Motorfans bojoval až do konce, v závěru odvolal brankáře a těsně před koncem se mu podařilo snížit na 4:5. Více už ale domácí nestihli a plavští se tak mohou radovat, protože nové dresy pokřtili vítězstvím.