20 Petr Kopic Ú 1
66 Pavel Bárta Ú   1
68 Jakub Honner Ú 2
19 Karel Pávek Ú 1

V prvním mistrovském utkání sezóny 2020/2021 plavští hokejisté vyzvali favorizovaného soupeře HC Fighters Český Kalich a po bojovném výkonu podpořeným výborným brankářem Lonsmínem z utkání vyválčili bod za remízu 4:4.

Plavští přitom začali přímo katastrofálně. Po pár vteřinách prohrávali 0:1, a když o chvíli později vyrobili hrubku v rozehrávce a inkasovali podruhé, vypadalo to na pořádný debakl. Další hostující šanci ale zlikvidoval výborným semaforem Lonsmín, poté hosté minuli prázdnou branku a tak udeřilo na straně druhé poté, co Kopic z levého křídla propálil brankáře Hájka střelou na bližší tyč. Plavské zmrtvýchvstání pokračovalo a po dalších dvou gólech domácí rázem vedli.

Ve 30. minutě využili Fighters přesilovku a začínalo se znovu od nuly. Více ze hry měli hostující Fighters, ale plavská defenzíva bojovala, co jí síly stačily a navíc měla za svými zády výborného Lonsmína, který v brance působil více než jistě. Plavští se samozřejmě nesoustředili pouze na obranu, ale vyráželi i k nebezpečným protiútokům. Jeden z nich jim také v 54. minutě vyšel poté, co Šívr pronikl do útočného pásma a jeho akci přetavil ve čtvrtý gól domácích pohotovou dorážkou Pávek. Po této brance nápor hostujícího mužstva ještě zesílil a nakonec také přinesl vyrovnávací gól. Samotný závěr plavští hráči zvládli, další gól již neinkasovali a mohou se tak radovat ze zisku cenného bodu.