68 Josef Postl Ú 2 1
79 Jan Šívr Ú 1 1
20 Petr Kopic Ú 1 1
2 Ondřej Beneš Ú 1

První přípravné utkání sezóny začalo na plavské poměry v obrovském tempu. Hodně se bruslilo a hrálo se nahoru - dolů, takže byl trochu div, že na první gól jsme si museli počkat až do 14. minuty, kdy se prosadila jedna ze dvou plavských posil pro toto utkání J. Vávra. O 3 minuty později našel Ferdan zpoza branky Kopice a ten zvýšil na 2:0. Ve 32. minutě se k dorážce střely M. Vávry dostal Postl a bylo to 3:0 pro hosty. Vzápětí v útočném pásmu vyhrál Kopic buly na Šívra, který pohotovou střelou rozvlnil síť za domácím brankářem počtvrté.

Poté tempo utkání přece jenom poněkud opadlo a dlouho kralovali oba brankáři. Domácí se pak přece jen dočkali korigujícího gólu, nicméně plavští další zdramatizování utkání nepřipustili a z brejků přidali další dvě branky. Nejprve se z přečíslení dvou na jednoho trefil Postl a vzápětí pěkným blafákem zakončil samostatný únik Beneš. Utkání tak skončilo plavským vítězstvím 6:1.