19 Karel Pávek Ú 1 1
10 Tomáš Trněný Ú 1
18 Peter Michalko Ú   1
20 Petr Kopic Ú

V 6. utkání RHL nastoupili plavští hokejisté proti Radonům, mužstvu, od kterého v předminulé sezóně dvakrát schytali vysoký debakl, ale v minulé sezóně ho dokázali dvakrát porazit.

V tomto utkání nezačali plavští vůbec špatně a hned v úvodu předvedli několik podařených akcí. V 11. minutě se pak svého premiérového gólu ve svém prvním startu dočkal Trněný, ke kterému se před brankou dostal odražený kotouč a Trněný zamířil přesně do levého horního růžku hostující branky. O tři minuty později přihrál zpoza branky Postl Pávkovi a plavští vedli 2:0. Hosté ale odpověděli velmi rychle, když za Lonsmínova záda dopravili kotouč, který se odrazil od zadního mantinelu. A když poté využili přesilovou hru, bylo vyrovnáno.

Ve 30. minutě pak Pávek narýsoval pěknou kolmici na Postla a ten si v samostatném nájezdu věděl rady, když kotouč procedil skrz betony soupeřova brankáře. Hosté ale opět velmi rychle vyrovnali, aby pak poprvé v utkání strhli vedení na svou stranu a posléze přidali i pátý gól. Devět minut před koncem vykřesal jiskru naděje M. Novotný, který zakončil přečíslení dvou na jednoho, nicméně hosté o chvilku později opět odskočili do dvoubrankového vedení a to v závěru už udrželi.