19 Karel Pávek Ú 1
20 Petr Kopic Ú
18 Peter Michalko Ú
10 Jan Tácha Ú 1

Ani ve svém čtvrtém utkání plavští hokejisté neuspěli, tentokrát podlehli Fenixu Ločenice.

Ločeničtí byli od úvodního buly lépe bruslícím týmem a velmi rychle se také dostali do tříbrankového vedení. Ve 20. minutě převedl důraz před soupeřovou brankou Honner a z jeho práce vytěžil korigující gól Pávek. Stačily ale dvě chvilky nepozornosti ve vlastním obranném pásmu a hosté lehce vytáhli skóre na 1:5. Ve 40. minutě sehráli plavští dobře přesilovku a na konci akce snížil Postl. Vzápětí ale přišla další plavská hrubka a hosté zase okamžitě trestali. O další snížení se z rychlého brejku postaral Postl, ale na hřišti jinak dominovali hokejisté z Ločenic.

Ti plavské hokejisty převyšovali jak v rychlosti, tak v důrazu před brankou a šance, které jim plavští nabízeli, chladnokreně proměňovali. Domácím se poté zásluhou Táchy a Postla podařilo snížit na 5:9, v závěru ale přišly další někdy až komické plavské hrubky, které hosté potrestali dalšími třemi góly. Utkání tak skončilo výsledkem 5:12.