68 Josef Postl Ú 5 1
8 Jakub Honner Ú   4
10 Jan Tácha Ú 1 3
20 Petr Kopic Ú 1

Jako ve slavném filmu Sedm statečných si připadala hrstka plavských hokejistů, která nastoupila k poslednímu utkání sezóny proti Boschtonu a příliš velké šance na bodový zisk si nedávala. Když ale pouhých sedm hráčů v poli doplnil výborný brankář Lonsmín, zrodil se poněkud překvapivý výsledek.

Plavskou jízdu za vítězstvím odstartoval v 6. minutě Tácha a vzápětí přidal druhou branku Postl. Poté si několik vyložených šancí vypracovali i hosté, nicméně Lonsmín v plavské brance čaroval a když měl i potřebnou dávku štěstí, zůstával i nadále nepřekonán. Branky tak padaly na druhé straně. Ve 34. minutě byl na konci povedené přesilovkové kombinace Beneš a když vzápětí přidal další dvě braky Postl, vedli plavští 5:0.

Poté hosté konečně odčarovali Lonsmínovu branku, dvěma slepenými góly snížili a vypadalo to, že by utkání ještě mohlo být dramatické, neboť plavským hokejistům celkem logicky pomalu docházely síly. Klid na jejich hole přinesl ve 49. minutě šestým gólem Kopic. Hosté poté ještě jednou snížili, když využili přesilovku, ale o tom, že závěr nijak dramatický nebude, rozhodl dalšími dvěma slepenými góly kanonýr Postl. Plavští tak i ve značně okleštěné sestavě zakončili sezónu vítězstvím.