68 Josef Postl Ú 4 2
19 Karel Pávek Ú 1 3
20 Petr Kopic Ú 1 1
66 Pavel Bárta Ú

V sobotu 18. března nastoupili plavští hokejisté proti Střížovu. Jednalo se o jejich třetí utkání během šesti dnů a plavští opět nastoupili ve značně okleštěné sestavě pouze se třemi obránci a pěti útočníky. Přesto s favorizovaným soupeřem drželi krok, ale bohužel doplatili na nepovedený začátek.

Ten byl totiž pro plavské hráče jak zlý sen. Než se rozkoukali, po zbytečných chybách prohrávali 0:3 a vypadalo to na pořádný debakl. Šanci na snížení měl Postl, který byl ve vyložené šanci zahákován, nařízené trestné střílení ale neproměnil. Postl se prosadil až o pár minut později z dalšího nájezdu, do kterého jej pěkným pasem vyslal Šívr. Nicméně Střížov vzápětí přidal čtvrtou branku a vypadalo to, že utkání bude v pohodě kontrolovat. Poté ale o sobě dali vědět i plavští, kteří ukázali, že také umí kombinovat a na konci dvou pěkných akcí byl Postl, který tak snížil na 3:4. Reakce Střížova na sebe nenechala dlouho čekat a než se plavští nadáli, prohrávali opět o 3 branky. Ve 38. minutě se pak počtvrté v utkání prosadil Postl, ve 45. minutě dorazil Plechingerovu střelu Pávek a když o 4 minuty později zakončil další pěknou kombinační akci Kopic, bylo vyrovnáno. V 54. minutě se pak zpoza branky nadvakrát prosadil Beneš a plavští dokonce vedli. Své vedení ale udržet nedokázali. Hosté ze Střížova totiž opět přiložili pod kotel a podařilo se jim utkání otočit zpět na svou stranu. Šanci na vyrovnání měl poté Kopic, při blafáku se mu ale kotouč postavil na hranu a ze šance nebylo nic. V závěru pak na trestnou lavici odešel Šívr, plavští ale bojovali a mnoho nechybělo, aby ve vlastním oslabení Postl vyrovnal. Hostující brankář ale zachránil, což znamená, že v poměrně divokém útočně laděném utkání plavští svému soupeři podlehli 7:8.