8 Jakub Honner Ú
19 Karel Pávek Ú 2
20 Petr Kopic Ú   1
66 Pavel Bárta Ú

Utkání RHL v současné době pokračují v rychlém sledu, a tak hned 3 dny po utkání s mužstvem Turbo turtles nastoupili plavští hokejisté proti mužstvu HC Meta. Ze zdravotních či pracovních důvodů postrádali řadu hráčů, takže nastoupili pouze se třemi obránci a pěti útočníky.

Po neurovnaném úvodu se do vedení po dvojnásobně tečované střele dostali domácí. Plavští také odpověděli gólem, který pařil spíše do biliáru. Jeho autorem byl Pávek, který trefil brankářova záda, poté se kotouč odrazil do tyčky, do brankářovy ruky a teprve potom zamířil za brankovou čáru. O 4 minuty později se ve vlastním oslabení uvolnil znovu Pávek a strhl vedení na plavskou stranu. Když ve 25. minutě vyslal Beneš do sóla Postla a ten zvýšil na 3:1, vypadalo to, že plavští utkání ovládnou. Leč opak byl pravdou. Stačila totiž chvilka nepozornosti a domácí slepenými brankami vyrovnali. Ve 45. minutě vybojoval kotouč Kopic, po jehož přihrávce pálil do tyčky Beneš, odražený kotouč dorazil do okryté braky Postl a plavští znovu vedli. Poté torzu plavské sestavy začaly poněkud docházet síly a Meta utkání otočila ve svůj prospěch. Sedm minut před koncem se podařilo z přečíslení dvou na jednoho snížit Benešovi, ale to bylo z plavské strany vše. Přes několik šancí se hostům nepodařilo vyrovnat ani v závěrečném náporu a svému soupeři tak podlehli výsledkem 5:6.