19 Karel Pávek Ú
8 Jakub Honner Ú 2 1 6
18 Peter Michalko Ú 1 2
20 Petr Kopic Ú   2

Ve 12. utkání RHL nastoupili plavští hokejisté proti leaderovi soutěže mužstvu HC Fighters.

Úvod utkání byl pro plavské hokejisty jako ze zlého snu. První šanci sice měli plavští, ale Postlova střela rozezvučela pouze tyčku, z protiútoku otevřeli skóre hosté a než se domácí rozkoukali, prohrávali 0:3. V 17. minutě plavští šikovně zakombinovali za brankou a Honner snížil, nicméně Fighters i nadále potvrzovali roli favorita, oproti domácím po ledě doslova létali a během chvilky vytáhli skóre na 6:1. V tu chvíli to vypadalo na pořádný debakl.

Ve druhé polovině utkání se ale plavští přece jen vzchopili, hosté možná i poněkud polevili, a tak domácí postupně dokázali skóre upravit na přijatelný výsledek 6:9. V poslední minutě pak hosté ještě přidali desátý gól. Plavské protesty, že tento gól padl až po skončení hrací doby, nebyly nic platné, takže utkání nakonec skončilo výsledkem 6:10.