19 Karel Pávek Ú 1 4
20 Petr Kopic Ú   1
18 Peter Michalko Ú 1
10 Jan Tácha Ú

Po více než měsíční přestávce nastoupili plavští hokejisté k dalšímu utkání RHL. Soupeřem jim bylo mužstvo z Ločenic.

Plavští začali velmi dobře a už v 5. minutě je do vedení poslal Postl. Tentýž hráč proměnil v 10. minutě samostatný nájezd a zvýšil na 2:0 pro plavské hokejisty. Poté několikrát zahrozili i hokejisté z Ločenic, jejich příležitosti ale zlikvidoval výborně chytající mladíček Loucký v plavské brance, který tentokrát zaskočil za Lonsmína. Poté zase začali úřadovat plavští, konkrétně kanonýr Postl, který se příliš nevěnoval bránění, po vzoru Juliuse Lavického ze seriálu Vyšehrad se víceméně potuloval po hřišti a šesti góly utkání v podstatě rozhodl. K Postlovi se poté coby střelci přidali i Honner, Michalko a Pávek, kteří vytáhli skóre až na 8:0. Krátce po osmém plavském gólu přišli ke slovu i ločeničtí, nicméně závěr utkání zase patřil plavským hokejistům, kteří zásluhou Honnera, Postla a Šívra přidali další 3 branky a po velmi dobrém výkonu zaslouženě zvítězili 11:1.