19 Karel Pávek Ú 1 1
20 Petr Kopic Ú 1 2
8 Jakub Honner Ú 1 2
10 Jan Tácha Ú 1 2

K šestému utkání RHL nastoupili plavští hokejisté proti mužstvu HC Meta a v utkání plném zvratů dokázali vybojovat druhé vítězství v sezóně.

Plavští začali dobře a v 6. minutě šli do vedení poté, co druhá řada předvedla patřičný důraz na brankovišti. Domácí po střele do pravého horního růžku Lonsmínovy branky velmi rychle vyrovnali, nicméně další minuty poté patřili hostujícím hokejistům, kteří v rozmezí mezi 17. a 22. minutou po pěkných kombinačních akcích přidali 4 góly a vytáhli skóre na 5:1. O vítězi utkání ale rozhodnuto nebylo. Plavští totiž ve stylu lehce nabyli - lehce pozbyli vyrobili ve svém obranném pásmu několik naprosto zbytečných chyb a než se nadáli, prohrávali 5:7.

Utkání, ve kterém bylo skóre jako na houpačce, ale ani zdaleka nekončilo. Jeho závěr totiž zase patřil hokejistům z Plava. O další obrat se postaral kanonýr Postl, který v 60. minutě po zámku v útočném pásmu nejprve snížil, v 65. minutě po dlouhém Vávrově pasu ze samostatného nájezdu vyrovnal a v 65. minutě po pěkné Táchově přihrávce zpoza branky vstřelil vítěznou branku. Plavské vítězství poté o dvě minuty později ještě z dalšího brejku pojistil Honner. Plavští tak v dramatickém souboji zvítězili 9:7.