27 Petr Plechinger Ú
99 Karel Kubeš Ú 1
20 Petr Kopic Ú 1
79 Jan Šívr Ú 1 2

K poslednímu utkání sezóny 2015/2016 nastoupili plavští hokejisté proti mužstvu HC Trendy.

Úvod utkání se nesl ve znamení řady nepřesností na obou stranách a hrálo se tak převáženě ve středním pásmu. První gól vstřelili po nenápadné akci hosté, když Lonsmína překvapili střelou z nulového úhlu. Postupem času začali přebírat iniciativu plavští. V dobré šanci se ocitl Plechinger, tvrdě pálil Šívr a nebezpečný byl i Postl. A právě plavský kanonýr Postl se ve 30. minutě postaral o vyrovnání poté, co unikl po levém křídle a zamířil přesně nad lapačku soupeřova brankáře. Ve 36. minutě donutil dobrým forčekingem soupeře k chybě Šívr, ke kotouči se dostal Kubeš, který střelou do levého horního růžku strhl vedení na plavskou stranu. O čtyři minuty později se ve vlastním oslabení z levé strany před branku natlačil Šívr, poslal kotouč mezi betony hostujícího brankáře a zvýšil tak na 3:1. Povedenou pětiminutovku plavských hokejistů pak ve 43. minutě završil Kopic, který z prostoru mezi kruhy zamířil nekompromisně pod horní tyčku.

V tu chvíli to vypadalo na to, že plavští utkání bez větších problémů dovedou do vítězného konce. Stačila ale zbytečná chyba za vlastní brankou a hosté celkem lacino snížili na 4:2. Další šance pak byly k vidění zejména před hostující brankou. Postl dvakrát trefil tyčku, o horní tyčku se otřela i Kubešova střela. V další šanci byl Postl atakován nedovoleně a rozhodčí nařídil trestné střílení, ve kterém Postl na soupeřova brankáře nevyzrál. Po jednom z protiútoků a rychlém přečíslení tak udeřili hosté a snížili na 4:3. Pojišťující pátý gól měl na holi J. Novotný, vyprášil ale pouze brankářovy betony, a tak se projevilo otřepané nedáš - dostaneš. Do protiútoku vyrazili hosté a tvrdou střelou od modré vyrovnali na 4:4. Poslední utkání sezóny tak skončilo dělbou bodů.