19 Karel Pávek Ú 2 2
27 Petr Plechinger Ú
20 Petr Kopic Ú   1
18 Peter Michalko Ú 1 1

V 27. utkání RHL nastoupili plavští hokejisté proti Střížovu a sehráli pravděpodobně jedno z nejvydařenějších utkání sezóny.

Plavští se favorizovaného soupeře nezalekli a hned v úvodu se do vyložené šance dostal Postl. Protože byl při zakončení nedovoleně atakován, dostal příležitost zopakovat si vše znovu při trestném střílení. To sice neproměnil, to jej ale nemuselo příliš mrzet, neboť o chvíli později našel Ferdan před brankou Pávka a ten otevřel skóre. Domácí pokračovali v dobrém výkonu, ve 12. a 16. minutě se dvakrát prosadil Postl a bylo to 3:0. Na jeho první gól si připsal asistenci brankář Lonsmín, druhý gól padl po tradičním signálu, kdy jej do brejku přihrávkou podél mantinelu vyslal Vávra.

Z hostující strany hrozili nebezpeční Mikl a Pokorný, nicméně plavští bránili velmi dobře. Pokorný se nakonec přece jen prosadil poté, co se protáhl mezi domácími obránci a bekhendovým blafákem nedal Lonsmínovi šanci. Rychlou odpověď si přichystal Šívr, který si ze druhé vlny najel na Michalkovu přihrávku a zamířil pod vyrážečku hostujícího brankáře. Poté podruhé v utkání přišli ke slovu hosté, ale domácí se nenechali vyvést z rytmu a přidali další 3 branky. Nejprve se po Pávkově vyhraném vhazování trefil Novotný, poté Pávek přesným pasem vyslal do sóla Postla a podobná situace se opakovala i o pět minut později s tím rozdílem, že autorem kolmé přihrávky byl Beneš. Hosté poté využili přesilovku a snížili na 7:3, nicméně plavští byli při chuti a v závěru přidali další dvě slepené branky. Nejprve po spolupráci s Postlem zakončoval Pávek do prázdné branky a vzápětí se po Kopicově přihrávce zpoza branky trefil Michalko. V poslední minutě pak ještě domácí chybovali ve středním pásmu, z čehož profitoval rychlík Mikl, který tak stanovil konečné skóre 9:4.