19 Karel Pávek Ú 2 3
12 Vít Neumann Ú 3
20 Petr Kopic Ú 2
10 Jan Tácha Ú 1 3

Ve 25. kole RHL nastoupili plavští hokejisté proti Brick-Stavu a sehráli s ním celkem ofenzivně laděné utkání, ve kterém padlo úctyhodných 18 branek.

To, že bychom měli být svědky nějaké velké přestřelky, přitom zpočátku nic nenasvědčovalo. Od úvodního buly měli více šancí plavští, kteří ale naráželi na výborného hostujícího brankáře, který vychytal obrovské šance Postla, Pávka, Neumanna a nepřišel si na něho ani Tácha. Do vedení se tak dostali hosté, když potrestali chybnou Neumannovu rozehrávku. A když o chvíli později hosté úspěšně zakončili rychlé přečíslení, bylo to 0:2. Domácí se poprvé dočkali až ve 27. minutě, kdy hostující branku bekhendovou střelou odčaroval Tácha. O šest minut později se soupeřovou obranou svým typickým způsobem protáhl Postl a bylo vyrovnáno.

Další branky na sebe nenechaly dlouho čekat. Potřetí v utkání šli do vedení hosté, poté už ale začali úřadovat domácí. Ve 38. minutě po obrovském závaru dotlačil kotouč do sítě důrazný Pávek, ve 41. minutě strhl vedení na Plavskou stranu Postl a tentýž hráč brzy přidal další 2 góly, přičemž zejména ten druhý stál za to. Po pěkné kombinační akci a nezištné Novotného přihrávce totiž zakončoval do zcela prázdné branky. Hned o minutu později se svého gólu dočkal Kubeš hrající první utkání v plavském dresu a bylo to 7:3. Přesně po hodině hry biliárovým způsobem s pomocí tyčky a brankářových zad skóroval Kopic a plavští vedli 8:3. Pětibrankový náskok ale jakoby plavské hokejisty poněkud ukolébal a než jsme se nadáli, bylo to po zbytečných chybách pouze 8:5. Vzápětí sice přidal devátou branku Novotný, ale hosté zlobili i nadále, potrestali další chybu domácích a poté v přesilovce snížili na dvoubrankový rozdíl.

Dramatický závěr se ale nekonal, o což se v 75. minutě postaral Pávek a poslední slovo patřilo Kopicovi, který do prázdné branky uklidil nezištnou Táchovu přihrávku a využil tak přesilovku. Utkání tak skončilo celkem divokým výsledkem 11:7.