19 Karel Pávek Ú 1 1
18 Peter Michalko Ú   2
20 Petr Kopic Ú 3 1
99 Jakub Honner Ú   3

Ve 20. utkání RHL nastoupili plavští hokejisté proti mužstvu HC Meta a sehráli s ním celkem zajímavou přestřelku.

Do první vyložené šance se dostal domácí Dubský, proti jehož střele se zázračným semaforem vyznamenal plavský brankář Lonsmín. Tato situace zmátla i rozhodčího, který nemohl uvěřit, že tato šance neskončila gólem a chystal se otočit ukazatel skóre. Úvodního gólu jsme se tak dočkali na straně druhé poté, co Kopic zakončil kombinační akci celého útoku. Domácí vzápětí vyrovnali, nicméně o chvilku později se uvolnil Postl a vrátil vedení na hostující stranu. Tento průběh se poté opakoval ještě několikrát. Na další vyrovnání domácích odpověděl v 17. minutě Kopic, který využil Honnerovu přihrávku zpoza branky a na další vyrovnávací gól odpověděli plavští v přesilovce, kterou snad poprvé v sezóně sehráli tak, jak se přesilovka hrát má a na konci kombinace zakončoval Beneš prakticky do prázdné branky. Domácí se ale nehodlali vzdát a dvěma góly skóre otočili. To se nelíbilo Postlovi, který se ve 49. minutě probil soupeřovou obranou a vyrovnal na 5:5. O šest minut později si na ideální Honnerovu přihrávku najel Beneš a otočil skóre zase na stranu plavských hokejistů. Poté zase přitlačili domácí a hosté chvílemi nevěděli, kde jim hlava stojí. V 65. minutě se domácí dožadovali uznání vyrovnávající branky, kotouč ale pravděpodobně celým objemem brankovou čáru nepřešel. V době největšího náporu pak nejprve soupeřovu střelu zblokoval Vávra, aby vzápětí vyslal do sóla Postla a ten zvýšil na 7:5 pro hosty. O minutu později vystihl Kopic rozehrávku domácího brankáře a pohodlně zvýšil na 8:5. A když o další dvě minuty později dorazil Pávek Novotného střelu, vypadalo to, že je o osudu utkání definitivně rozhodnuto. Domácí se ale nehodlali vzdát, dvěma slepenými góly snížili na 7:9 a minutu před koncem se ve vlastním oslabení přiblížili na rozdíl jediné branky. Vyrovnat už ale nestihli, což znamená, že utkání skončilo výsledkem 8:9.