19 Karel Pávek Ú   1
18 Peter Michalko Ú
20 Petr Kopic Ú
10 Jan Tácha Ú

V 18. utkání RHL mezi mužstvy HC Válec a HC NaturaMed Plav byl k vidění souboj brankářů.

Na první branku jsme si museli počkat téměř 30 minut, a to i přesto, že o šance na obou stranách nouze nebyla. Přestože více těch vyložených asi měli plavští hokejisté, radovali se jako první domácí, když Lonsmína překonali střelou mezi betony. Rychlou odpověď si připravil Postl, který nejprve zblokoval soupeřovu střelu, poté vyrazil do brejku a ten také proměnil. Poté se znovu dostali do vedení domácích, když střelu z kruhů Lonsmín skrz shluk hráčů neviděl. Plavští poté usilovali o vyrovnání, vytvořili si několik drtivých závarů, nicméně výborný domácí brankář čaroval a dlouho odolával. Přesto se hosté nakonec dočkali, po jednom ze závarů se na brankovišti nejlépe zorientoval Neumann a poslal kotouč pod horní tyčku. Poté převzali iniciativu domácí a byli za ni odměněni třetím gólem v Lonsmínově síti. Jejich vedení ale ani tentokrát netrvalo dlouho. Neumann totiž vyslal do sóla Postla a ten 4 minuty před koncem vyrovnal na konečných 3:3.