19 Karel Pávek Ú 2
18 Peter Michalko Ú
20 Petr Kopic Ú
10 Jan Tácha Ú

V neděli 17. ledna nastoupili plavští hokejisté už k patnáctému utkání RHL. Soupeřem jim bylo mužstvo HC Warriors, mužstvo, se kterým se plavští v letošní sezóně už jednou utkali a zvítězili 9:7.

Úvod odvetného utkání patřil hokejistům HC Warriors, kteří si v úvodních minutách vypracovali několik šancí, na pozorného Lonsmína v plavské brance si ale nepřišli. Postupem času pak začali vystrkovat růžky i plavští, kteří se na provozní teplotu zahřívali pomaleji než jejich soupeř, a v 10. minutě se dočkali první branky, o kterou se po přečíslení dvou na jednoho postaral Pávek. Plavští poté převzali iniciativu, nicméně stav 0:1 vydržel až do 33. minuty, kdy se znovu prosadil Pávek, když se tentokrát trefil bekhendem. O osm minut později vyrazil na zteč Postl a hosté vedli 3:0. O minutu později soupeřovo obranou pronikl znovu Postl a přidal čtvrtý gól plavských hokejistů. Přestože poté bylo k vidění několik šancí na obou stranách, skóre 0:4 vydrželo až do 64. minuty, kdy se znovu prosadil Postl. Poté se svého gólu dočkali i domácí, kteří překonali Lonsmína střelou na vyrážečku. Poslední slovo poté patřilo hostujícím hokejistům, když se po Postlově přihrávce zpoza branky pod horní tyčku trefil Novotný. Utkání tak skončilo výsledkem 1:6.