19 Karel Pávek Ú 1 1 3
20 Petr Kopic Ú 1
18 Peter Michalko Ú
10 Jan Tácha Ú 1 1

Ve druhém utkání RHL nastoupili plavští hokejisté proti mužstvu HC Warriors a sehráli s ním utkání, které vypadalo na celkem jednoznačnou záležitost, ale nakonec z toho bylo téměř drama.

Na první gól jsme si museli počkat do 5. minuty, kdy skvěle zakombinoval Postl s Pávkem a na Postla zívala pouze prázdná branka. O tři minuty později se prosadil znovu Postl a plavští vedli 2:0. O šest minut později přišla plavská přesilovka, v ní ale zbytečná Plechingerova chyba na útočné modré, z čehož rezultoval brejk domácích a gól na 1:2. Poté zase začali úřadovat plavští. Nejprve se prosadil Neumann, poté předvedl pěknou individuální akci Tácha a po něm Pávek zvýšil už na 5:1 pro hosty. Po třiatřiceti minutách hry se podruhé v utkání trefil Neumann a hosté vedli 6:1. Dvě minuty poté přišli ke slovu i domácí, ale znovu na pětigólový rozdíl zvýšil o tři minuty později Kopic. Osmý plavský gól přidal Postl, jehož do samostatného nájezdu pěkným pasem vyslal Šívr. V 50. minutě utkání se přízemní střelou prosadili hosté a přesně po hodině hry zvýšil Postl na 9:3 pro plavské hokejisty. Vše vypadalo na celkem jasnou záležitost, nicméně přišlo posledních 10 minut, ve kterých plavští totálně přestali hrát, z čehož bojovní domácí vytěžili 4 branky a snížili na konečných 7:9.