Úspěšnost

Průměr

ShutOut

BOBR Josef 20 1200 403 72 84,8 3,6 2

Statistiky z kontumovaného utkání 4. kola nejsou započítány. Rovněž nejsou započítány statistiky 17. kola.

Rozpis a výsledky utkání B-týmu v sezóně 2004/2005

01. 26.09.2004 - Ne Čejkovice 09:15 Tornádo Ederstav PT- HBC Plav "B" 6:3 (1:2;2:1;3:0)
První utkání sezóny se plavskému „béčku“ vůbec nevydařilo. Po nevýrazné úvodní desetiminutovce šlo Táchovou zásluhou sice do vedení, které udrželo až téměř do konce druhé třetiny. Zbytečná chyba v rozehrávce při vlastní přesilovce však posadila na koně hokejbalisty z Prachatic, kteří vývoj utkání poté úplně otočili a bez problémů dovedli do vítězného konce.
Branky a nahrávky: 13. Z. Tácha (Trněný) 0:1; 17. Tornádo 1:1; 18. Z. Tácha (Trněný) 1:2; 29. Z. Tácha (Trněný) 1:3; 39. Tornádo 2:3 - oslabení; 40. Tornádo - 3:3; 42. Tornádo 4:3; 49. Tornádo 5:3 - přesilovka; 55. Tornádo 6:3
Vyloučení 4:1 (Bobr 2 min), využití 1:0, v oslabení 1:0
Střely na branku 35:28; zásahy brankářů 26:29
Sestava HBC Plav: Bobr - M. Kopic, Kocourek, Trněný, Z. Tácha - Drobiš, Schaffelhofer, Beneš, Liška

02. 03.10.2004 - Ne Plav 10:30 HBC Plav "B" - SK Planá 19:4 (6:1;6:3;7:0)
Odevzdaný soupeř z Plané byl pro plavské hráče lehkým soustem. Domácí dostal do vedení Trněný hned z první akce a určil jasný ráz celého utkání. Domácí si s chutí zastříleli a hosté mohli být rádi, že si neodvezli potupnou dvacítku.
Branky a nahrávky: 1. Trněný (Z. Tácha) 1:0; 4. Schaffelhofer (Trněný) 2:0; 12. Z. Tácha (Trněný, Schaffelhofer) 3:0; 16. Drobiš (Beneš) 4:0; 17. Trněný (Z. Tácha) 5:0; 18. Trněný (Z. Tácha) 6:0; 19. Planá 6:1; 21. Kocourek (M. Kopic) 7:1; 23. Schaffelhofer (Z. Tácha) 8:1; 25. Trněný (Z. Tácha) 9:1; 26. Planá 9:2; 29. Beneš (Drobiš) 10:2; 30. Z. Tácha (Schaffelhofer) 11:2; 34. Planá 11:3; 36. Planá 11:4; 39. Z. Tácha 12:4; 41. Trněný (Z. Tácha) 13:4; 47. Z. Tácha (Trněný) 14:4; 53. Kocourek (M. Kopic) 15:4; 55. Z. Tácha 16:4; 58. M. Kopic (Kocourek) 17:4; 59. Trněný (P. Tácha, Z. Tácha) 18:4; 60. Kocourek (Beneš) 19:4
Vyloučení 1:0 (Drobiš 2 min), bez využití
Střely na branku 52:15; zásahy brankářů 11:33

Sestava HBC Plav: Bobr - P. Tácha, Schaffelhofer, Trněný, Z. Tácha - Drobiš, M. Kopic, Beneš, Kocourek

03. 10.10.2004 - Ne Plav 10:30 HBC Plav "B" - HBC Munice 9:4 (0:1;3:1;6:2)
Domácí posíleni o hráče „áčka“ Pávka a J. Šívra se poměrně dlouho nemohli prosadit. Důrazní hosté naopak vytěžili z minima maximum a tak ještě 10 minut před koncem byl stav 4:4. V závěrečné desetiminutovce ale domácí utkání definitivně zlomili ve svůj prospěch a hosté v závěru rezignovali.
Branky a nahrávky: 9. Munice 0:1; 21. Pávek (J. Šívr) 1:1;31. Liška 2:1; 35. Munice 2:2; 40. Schaffelhofer (P. Tácha) 3:2; 41. Munice 3:3; 45. Tibitancl (J. Šívr) 4:3; 50. Munice 4:4 - oslabení; 51. J. Šívr (Tibitancl) 5:4 - přesilovka; 56. Trněný (P. Tácha) 6:4; 58. J. Šívr (Pávek, Tibitancl) 7:4; 59. Pávek (J. Šívr) 8:4; 60. Tibitancl (Pávek) 9:4
Vyloučení 1:4 (Pávek 2 min), navíc 2 hráči HBC Munice 8 min osobní trest; využití 1:0, v oslabení 0:1
Střely na branku 33:13; zásahy brankářů 9:24

Sestava HBC Plav: Bobr - P. Tácha, Schaffelhofer, Pávek, J. Šívr - Beneš, Drobiš, Tibitancl, Liška - Trněný, Kocourek

04. 24.10.2004 - Ne Velešín 11:45 Sokol Římov "B" - HBC Plav "B" 2:3 (0:0;1:2;1:1)
Branky a nahrávky: 21. Římov 1:0 - oslabení; 28. Kocourek (Beneš, Schaffelhofer) 1:1; 37. Trněný (Z. Tácha) 1:2; 55. Římov 2:2; 59. Schaffelhofer (Z. Tácha) 2:3 - přesilovka
Vyloučení 2:0, navíc 1 hráč VCHS Římov osobní trest do konce utkání; využití 0:1, v oslabení 1:0
Sestava HBC Plav: Bobr - P. Lonsmín, P. Tácha, Trněný, Z. Tácha - M. Kopic, Schaffelhofer, Beneš, Kocourek - Drobiš

Utkání bylo oboustranně kontumováno, neboť původní termín utkání byl 17.10. a žádost o přeložení byla na AHbK podána až den po tomto termínu 18.10.2004.

05. 31.10.2004 - Ne Plav 10:30 HBC Plav "B" - Termiti Velešín "C" 7:6 (0:3;2:0;5:3)
Domácí začali doslova tragicky a ve 14. minutě prohrávali 0:3. Poté ale zlepšili pohyb a od druhé třetiny začali svého soupeře přehrávat. O co byli domácí pohyblivější, o to byl soupeř lepší kombinačně. Plavští ve třetí části otočili vývoj utkání ve svůj prospěch a i přes závěrečný velešínský nápor těsné vítězství uhájili.
Branky a nahrávky: 1. Velešín 0:1; 9. Velešín 0:2; 14. Velešín 0:3; 30. Kocourek (Beneš) 1:3; 37. P. Tácha (Schaffelhofer) 2:3; 41. Schaffelhofer (Z. Tácha) 3:3; 42. Z. Tácha (Trněný) 4:3; 44. Velešín 4:4; 50. P. Tácha (Z. Tácha) 5:4; 51. Kocourek (Beneš, M. Kopic) 6:4; 55. Velešín 6:5; 56. Velešín 6:6 - přesilovka; 57. Beneš (Kocourek) 7:6
Vyloučení 2:0 (Drobiš 4 min), navíc 1 hráč (Velešín) osobní trest do konce utkání; využití 0:1
Střely na branku 26:24; zásahy brankářů 18:19

Sestava HBC Plav: Bobr - P. Tácha, Schaffelhofer, Trněný, Z. Tácha - M. Kopic, Drobiš, Beneš, Kocourek

06. 07.11.2004 - Ne Plav 10:30 HBC Plav "B" - HBC Paluba 1:8 (0:2;1:2;0:4)
Domácí začali aktivně a v úvodní části si vypracovali řadu vyložených šancí. Neproměnili však ani jednu a tím posadili do sedla hosty, kteří naopak vytěžili z minima maximum. Ve druhé části své vedení po plavských chybách zvýšili. Poté sice Šívr snížil, závěrečná třetina ale probíhala jasně pod taktovkou Paluby a domácí si nakonec odnášejí debakl.
Branky a nahrávky:
10. Paluba 0:1; 20. Paluba 0:2; 30. Paluba 0:3; 35. Paluba 0:4; 39. J. Šívr (P. Lonsmín) 1:4; 44. Paluba 1:5; 47. Paluba 1:6; 49. Paluba 1:7; 50. Paluba 1:8
Vyloučení 0:1; bez využití
Střely na branku 31:21; zásahy brankářů 13:30
Sestava HBC Plav: Bobr - P. Lonsmín, M. Kopic, Trněný, J. Šívr - P. Tácha, Schaffelhofer, Beneš, Kocourek - Drobiš

07. 14.11.2004 - Ne Plav 10:30 HBC Plav "B" - Flying Elephants 5:3 (2:2;2:1;1:0)
Utkání přineslo zajímavý hokejbal s velmi rozdílnými třetinami. V úvodní byli aktivnější domácí, i když skóre bylo nerozhodné. Druhá třetina byla vyrovnaná, ale domácí si z ní odnesli jednobrankové vedení. V závěrečné části byli domácí pod velkým tlakem, hosté ale vyrovnat nedokázali a v závěru z ojedinělého protiútoku plavští své vítězství zpečetili.
5. Elephants 0:1; 7. Kocourek 1:1; 11. Beneš (Kocourek) 2:1; 17. Elephants 2:2; 23. Elephants 2:3; 30. P. Tácha (Beneš) 3:3; 33. Z. Tácha (P. Lonsmín, Trněný) 4:3 - přesilovka; 58. Trněný 5:3
Vyloučení 1:1; využití 1:0
Střely na branku 30:30; zásahy brankářů 27:25
Sestava HBC Plav: Bobr - P. Lonsmín, Schaffelhofer, Trněný, Z. Tácha- Tibitancl, P. Tácha, Beneš, Kocourek - Drobiš

08. 21.11.2004 - Ne Plav 10:30 HBC Plav "B" - Santos 11:4 (4:0;4:1;3:3)
Domácí byli od úvodního buly lepší a zaslouženě zvítězili. Hosté výsledek kosmeticky upravili až v závěrečné třetině, kdy již domácí pod dojmem jasného vedení trochu polevili.
Branky:
Trněný, Kocourek 3, Z. Tácha 2, P. Tácha, Schaffelhofer, Tibitancl
Asistence:
Z. Tácha 4, Trněný 2, M. Kopic, Beneš, P. Tácha
Sestava HBC Plav: Bobr - P. Lonsmín, Tibitancl, Trněný, Z. Tácha - Schaffelhofer, P. Tácha, Beneš, Kocourek - M. Kopic, Drobiš

09. 04.12.2004 - So Pedagog 08:00 HBC Sborná Devils - HBC Plav "B" 2:10 (0:5;0:3;2:2)
Plavští o svém přesvědčivém vítězství rozhodli již v úvodní části, kdy svému soupeři nastříleli 5 branek. Poté sice trochu polevili, přesto měli utkání i nadále jasně ve své moci. Domácí se nakonec v závěrečné třetině také střelecky prosadili a připravili tak brankáře Bobra o možnost vychytat svou první nulu.
4. Beneš 0:1; 7. Tibitancl (Z. Tácha) 0:2;11. Drobiš (Kocourek) 0:3; 16. Kocourek 0:4; 18. Z. Tácha (Tibitancl) 0:5; 26. P. Tácha (Tibitancl) 0:6 - přesilovka; 34. Z. Tácha 0:7 - oslabení; 36. Schaffelhofer (Z. Tácha) 0:8; 42. Z. Tácha (Tibitancl) 0:9; 48. Sborná 1:9; 50. Sborná 2:9; 60. Tibitancl (Z. Tácha) 2:10
Vyloučení 3:2 (Kocourek, Drobiš 2 min), navíc Bobr (Plav) 8 min osobní trest; využití 0:1; v oslabení 0:1
Střely na branku 25:36; zásahy brankářů 26:23
Sestava HBC Plav: Bobr - P. Tácha, Schaffelhofer, Tibitancl, Z. Tácha- P. Lonsmín, Drobiš, Beneš, Kocourek

10. 12.12.2004 - Ne Plav 10:30 HBC Plav "B" - Long Cash "B" 5:6 (2:2;2:2;1:2)
V naprosto vyrovnaném utkání se oba týmy střídali ve vedení. Když už to vypadalo, že utkání skončí remízou, podařilo se minutu a půl před koncem hostům šťastně skórovat. Závěrečná power-play domácích vyzněla naprázdno a tak si hosté odváží z Plava oba body.
7. P. Tácha (Trněný) 1:0; 12. Long Cash 1:1; 18. Long Cash 1:2; 20. Trněný (Z. Tácha) 2:2; 29. Z. Tácha (P. Tácha, Trněný) 3:2; 31. Long Cash 3:3; 32. Trněný (Z. Tácha) 4:3; 38. Long Cash 4:4; 45. Long Cash 4:5 - přesilovka; 51. Trněný (Z. Tácha) 5:5; 59. Long Cash 5:6
Vyloučení 2:1 (Z. Tácha, Schaffelhofer 2 min); využití 0:1
Střely na branku 27:31; zásahy brankářů 25:22
Sestava HBC Plav: Bobr - P. Tácha, Schaffelhofer, Trněný, Z. Tácha - Tibitancl, M. Kopic, Beneš, Kocourek - Drobiš

11. 19.12.2004 - Ne Pedagog 08:00 Orel ČB "B" - HBC Plav "B" 6:5 (1:1;2:4;3:0)
Utkání proti vedoucímu mužstvu tabulky měli plavští velmi dobře rozehrané. Dvakrát vedli o dvě branky, ale nakonec odjíždějí domů s prázdnou. Orel totiž v závěrečné třetině utkání otočil ve svůj prospěch a když v posledních vteřinkách šanci na vyrovnání Tibitancl prováhal, prohráli plavští podruhé za sebou nešťastně 5:6.
15. Kocourek (Tibitancl) 0:1 - přesilovka; 19. Orel 1:1; 25. P. Lonsmín (Z. Tácha) 1:2; 26. Tibitancl (Z. Tácha) 1:3; 29. Orel 2:3; 30. Orel 3:3; 31. Z. Tácha 3:4; 37. Beneš (Kocourek) 3:5; 48. Orel 4:5; 51. Orel 5:5; 54. Orel 5:6 - přesilovka
Vyloučení 2:1 (Tibitancl 2 min); využití 1:1
Střely na branku 34:19; zásahy brankářů 14:28
Sestava HBC Plav: Bobr - P. Lonsmín, P. Tácha, Tibitancl, Z. Tácha - M. Kopic, Drobiš, Beneš, Kocourek

12. 16.01.2005 - Ne Pedagog 11:45 SK Planá - HBC Plav "B" 4:6 (0:2;1:2;3:2)
Utkání proti poslednímu mužstvu tabulky toho příliš nenabídlo. Plavští přesto měli zejména díky produktivitě Z. Táchy utkání dobře rozehrané a dlouho jej měli naprosto pod kontrolou. V závěrečné desetiminutovce ale předvedli neuvěřitelný výpadek a tak museli o vítězství nakonec bojovat a výsledek pečetit až do prázdné branky při power-play soupeře.

6. Z. Tácha (Trněný) 0:1; 19. Z. Tácha (Trněný) 0:2 - přesilovka; 21. Z. Tácha (Trněný) 0:3 - přesilovka; 25. Planá 1:3; 29. Z. Tácha (P. Tácha) 1:4 - přesilovka; 50. Planá 2:4; 51. Trněný (Schaffelhofer) 2:5; 55. Planá 3:5; 57. Planá 4:5 - přesilovka; 60. Z. Tácha 4:6 - oslabení, power-play
Vyloučení 4:4 (Drobiš 4 min, Schaffelhofer, Tibitancl 2 min), navíc V. Brejžek trest do konce utkání a J. Brejžek (oba Planá) 8 min osobní trest; využití 1:3, v oslabení 0:1
Střely na branku 23:26; zásahy brankářů 20:19
Sestava HBC Plav: Bobr - P. Lonsmín, P. Tácha, Trněný, Z. Tácha - M. Kopic, Schaffelhofer, Tibitancl, Kocourek - Drobiš

13. 23.01.2005 - Ne Plav 10:30 HBC Plav "B" - Tornádo Ederstav PT 9:1 (5:0;2:0;2:1)
K utkání proti druhému mužstvu tabulky nastoupili plavští ve značně nekompletním složení. Sedmičku hráčů tak doplnila posila z "A" mužstva Pávek. Domácí převedli výborný výkon a po zásluze jednoznačně zvítězili. Základ k vítězství položili už v úvodní části, kterou vyhráli 5:0. Hosté po utkání přiznali, že je už dlouho nikdo tak výrazně nepřehrál.

4. Pávek (Tibitancl) 1:0; 9. Beneš (Kocourek) 2:0; 10. Pávek (Tibitancl) 3:0; 19. Pávek (Tibitancl) 4:0; 20. Schaffelhofer (Beneš) 5:0; 22. Tibitancl (P. Lonsmín) 6:0; 37. Schaffelhofer 7:0; 42. Prachatice 7:1; 46. Schaffelhofer (Beneš, M. Kopic) 8:1; 49. P. Tácha (Tibitancl) 9:1
Vyloučení 1:3 (Pávek 2 min); bez využití
Střely na branku 37:20; zásahy brankářů 19:28
Sestava HBC Plav: Bobr - P. Lonsmín, P. Tácha, Pávek, Tibitancl - M. Kopic, Schaffelhofer, Beneš, Kocourek

14. 05.02.2005 - So Velešín 11:45 Termiti Velešín "C" - HBC Plav "B" 4:10 (0:2;2:5;2:3)
Také ve Velešíně pokračovalo plavské "béčko" v povánoční vítězné šňůře a bez problémů si odváží dva body. Střelecky na sebe výrazně upozornil Beneš, který vstřelil 4 branky a tradičně Z. Tácha, který skóroval třikrát.
4. P. Lonsmín (Trněný) 0:1; 6. Trněný (Z. Tácha) 0:2; 21. Velešín 1:2; 2. Beneš (Kocourek) 1:3; 26. Z. Tácha (P. Lonsmín) 1:4; 28. Kocourek (Beneš) 1:5; 38. Z. Tácha 1:6; 38. Beneš (Kocourek) 1:7; 40. Velešín 2:7; 42. Velešín 3:7; 45. Z. Tácha (Trněný) 3:8; 50. Beneš (Tibitancl) 3:9; 55. Velešín 4:9; 59. Beneš 4:10
Vyloučení 0:0
Střely na branku 24:33; zásahy brankářů 23:20
Sestava HBC Plav: Bobr - P. Lonsmín, P. Tácha, Trněný, Z. Tácha - Tibitancl, Drobiš, Beneš, Kocourek

15. 13.02.2005 - Ne Plav 10:30 HBC Plav "B" - HBC Sborná Devils 22:0 (9:0;6:0;7:0)
Plavští proti slabému soupeři navázali na výkony z předchozích dvou utkání, pokračovali v povánočním vítězném tažení a opět si s chutí zastříleli. Po obrovské kanonádě dosáhli rekordního vítězství a brankář Bobr si navíc připsal svou první nulu.
4. Schaffelhofer (P. Kopic) 1:0; 5. Kocourek (Tibitancl) 2:0; 7. Trněný 3:0; 7. P. Kopic (Trněný) 4:0; 9. Tibitancl (Kocourek) 5:0; 12. P. Kopic (Schaffelhofer) 6:0; 15. Trněný (Schaffelhofer) 7:0; 16. Kocourek (Beneš) 8:0; 19. M. Kopic (Kocourek) 9:0; 26. Tibitanl (Kocourek) 10:0; 27. P. Kopic (Trněný, Schaffelhofer) 11:0; 29. P. Kopic (Trněný, Schaffelhofer) 12:0; 33. Kocourek (Tibitancl) 13:0; 35. Kocourek (Tibitancl, Beneš) 14:0; 36. P. Kopic (Trněný) 15:0; 42. P. Kopic (Trněný) 16:0; 45. Schaffelhofer (Trněný) 17:0; 48. Trněný (Schaffelhofer, P. Kopic) 18:0; 51. Kocourek (Tibitancl) 19:0; 53. P. Tácha (Trněný) 20:0; 56. Kocourek (Beneš) 21:0; 58. Tibitancl (Kocourek) 22:0
Sestava HBC Plav: Bobr - P. Tácha, Schaffelhofer, Trněný, P. Kopic - M. Kopic, Beneš, Tibitancl, Kocourek

16. 19.02.2005 - So Plav 13:00 HBC Paluba - HBC Plav "B" 3:5 (0:1;2:2;1:2)
Proti značně nekompletnímu soupeři začali plavští dobře a záhy se ujali vedení. Ve druhé třetině svůj náskok ještě zvýšili a zdálo se, že utkání bez problémů dotáhnou do vítězného konce. Poté však nepochopitelně polevili a vlastními chybami postavili do té doby odevzdaného soupeře na nohy. Ten dokonce vyrovnal, ale v závěru přece jen strhli šťastně vítězství na svou stranu plavští.
7. Kocourek (Tibitancl) 0:1; 27. Kocourek (Tibitancl) 0:2; 29. Z. Tácha 0:3; 39. Paluba 1:3 - přesilovka; 40. Paluba 2:3; 54. Paluba 3:3; 58. Trněný (Z. Tácha) 3:4; 60. Z. Tácha (P. Tácha) 3:5 - oslabení, power-play
Vyloučení 5:4 (Z. Tácha, Schaffelhofer 4 min); využití 1:0; v oslabení 0:1
Střely na branku 23:33; zásahy brankářů 28:20
Sestava HBC Plav: Bobr - P. Tácha, Schaffelhofer, Trněný, Z. Tácha - P. Lonsmín, M. Kopic, Beneš, Kocourek - Drobiš, Tibitancl

17. 27.02.2005 - Ne Plav 10:30 HBC Plav "B" - Sokol Římov "B" 5:0

18. 05.03.2005 - So Zliv 11:45 HBC Munice - HBC Plav "B" 1:13 (0:3;0:5;1:5)
Na velikém zlivském hřišti neponechali plavští nic náhodě a bez problémů uštědřili nevýraznému soupeři debakl, když soupeř vzdoroval pouze v úvodu utkání. Střelecky se dařilo hlavně Z. Táchovi a Benešovi.
8. Trněný (Z. Tácha) 0:1; 17. Beneš (Kocourek) 0:2; 18. Z. Tácha (Trněný) 0:3; 21. Z. Tácha (Trněný) 0:4; 22. Z. Tácha (Trněný) 0:5; 26. Z. Tácha (Trněný) 0:6; 31. Beneš (M. Kopic, Kocourek) 0:7; 32. Trněný (Z. Tácha) 0:8; 41. Z. Tácha (P. Lonsmín) 0:9; 43. Munice 1:9; 44. P. Tácha (Trněný) 1:10; 50. Z. Tácha 1:11; 52. Beneš (Kocourek) 1:12; 59. Beneš (M. Kopic) 1:13
Vyloučení: Z. Tácha 2 min
Sestava HBC Plav: Bobr - P. Lonsmín, P. Tácha, Trněný, Z. Tácha - M. Kopic, Drobiš, Beneš, Kocourek - Tibitancl

19. 12.03.2005 - So Pedagog 11:45 Flying Elephants - HBC Plav "B" 4:13 (0:6;0:4;4:3)
Ani velká marodka nezabránila plavskému mužstvu, aby pokračovalo ve vítězném tažení. Trenér Pávek měl k dispozici pouze jedinného stabilního útočníka a tím byl Kocourek. K němu do útoku tak nastoupil M. Kopic a díru v první řadě vyplnili hráči "A" mužstva J. Šívr a Říha. Právě oni dva byli hlavní strůjci hladkého plavského vítězství, když Říha vstřelil 5 branek a Šívr si připsal neuvěřitelných 9 asistencí. Třemi brankami na sebe upozornil také Kocourek.
1. J. Šívr (Říha) 0:1; 4. Říha (J. Šívr) 0:2; 5. Kocourek (M. Kopic) 0:3; 10. P. Lonsmín (J. Šívr) 0:4; 13. P. Tácha (J. Šívr) 0:5; 17. Kocourek (J. Šívr, P. Lonsmín) 0:6; 22. Kocourek (M. Kopic) 0:7; 24. P. Lonsmín (J. Šívr, Říha) 0:8; 33. Říha (J. Šívr) 0:9; 40. Drobiš (J. Šívr) 0:10; 42. Elephants 1:10; 44. Říha 1:11; 46. Elephants 2:11; 54. Elephants 3:11; 55. Elephants 4:11; 58. Říha (J. Šívr) 4:12; 60. Říha (J. Šívr) 4:13
Vyloučení 1:3 (Kocourek, M. Kopic, Drobiš 2 min); bez využití
Sestava HBC Plav: Bobr - P. Lonsmín, P. Tácha, J. Šívr, Říha - Schaffelhofer, Drobiš, M. Kopic, Kocourek

20. 20.03.2005 - Ne Pedagog 14:15 Santos - HBC Plav "B" 4:6 (0:3;1:3;3:0)
Hosté utkání velmi dobře rozehráli a po první třetině vedli 3:0. Ve druhé třetině Santos sice snížil, ale během jedinné minuty vytáhli plavští skóre až na 6:1. V závěrečné třetině ale zbytečně chybovali a dovolili soupeři rozhodnuté utkání téměř zdramatizovat.
6. Z. Tácha (Trněný) 0:1; 11. Z. Tácha (P. Tácha) 0:2; 20. Beneš (Schaffelhofer) 0:3; 27. Santos 1:3; 34. Trněný (P. Lonsmín) 1:4; 34. Trněný (Z. Tácha) 1:5; 35. Z. Tácha (Trněný) 1:6; 43. Santos 2:6; 46. Santos 3:6; 55. Santos 4:6
Vyloučení 2:1 (P. Lonsmín 2 min); bez využití
Střely na branku 26:39; zásahy brankářů 33:22
Sestava HBC Plav: Bobr - P. Lonsmín, P. Tácha, Trněný, Z. Tácha - Schaffelhofer, Drobiš, Beneš, Kocourek

21. 27.03.2005 - Ne Plav 10:30 HBC Plav "B" - Orel ČB "B" 2:2 (1:1;0:1;1:0)
Utkání o 2. místo přineslo výborný hokejbal. Hosté dvakrát vedli, ale domácí posíleni o hráče "A" mužstva J. Šívra a Říhu vždy dokázali vyrovnat. Přestože měli plavští herní převahu, vítěznou branku vstřelit nedokázali. V brance Orlu totiž podal vynikající výkon brankář Hajný.
3. Orel 0:1; 13. Říha (J. Šívr) 1:1; 21. Orel 1:2; 53. Trněný 2:2
Vyloučení 1:4 (Říha 2 min); bez využití
Střely na branku 35:26; zásahy brankářů 24:33
Sestava HBC Plav: Bobr - P. Lonsmín, P. Tácha, J. Šívr, Říha - Schaffelhofer, M. Kopic, Trněný, Z. Tácha - Beneš

22. 02.04.2005 - So Pedagog 15:30 Long Cash "B" - HBC Plav "B" 0:12 (0:4;0:3;0:5)
V posledním utkání sezóny potřebovali o postup usilující plavští hokejbalisté zvítězit. Utkání s lídrem tabulky slibovalo zajímavý a vyrovnaný boj. Realita byla ale jiná. Domácí totiž nastoupili bez svých největších opor a na jejich výkonu to bylo výrazně znát, takže se utkání velice rychle změnilo v jednoznačnou plavskou záležitost. Plavští tak mohou slavit postup a brankář Bobr navíc svou druhou letošní nulu.
2. P. Lonsmín (Z. Tácha) 0:1; 5. Z. Tácha 0:2; 8. P. Tácha (Kocourek) 0:3; 18. Pávek (P. Kopic) 0:4; 24. P. Kopic (P. Lonsmín) 0:5; 35. P. Tácha (Kocourek) 0:6; 38. P. Lonsmín (Z. Tácha) 0:7; 50. Z. Tácha (P. Kopic) 0:8; 52. Beneš (Schaffelhofer) 0:9; 53. P. Kopic (Z. Tácha) 0:10; 57. Z. Tácha (P. Kopic) 0:11; 60. Z. Tácha (Pávek) 0:12
Střely na branku 20:45; zásahy brankářů 33:20
Sestava HBC Plav: Bobr - Pávek, P. Lonsmín, Z. Tácha, P. Kopic - P. Tácha, M. Kopic, Beneš, Kocourek - Schaffelhofer