4 NOVOTNÝ Jiří 1   3     14 KOPIC Petr   1 3 1
8 POSTL Josef           B TÁCHA Zdeněk   1 3 1
5 SRBENÝ Tomáš 1   2 1

V neděli se počasí oproti sobotě značně umoudřilo a tak se odveta na plavském hřišti mohla odehrát za celkem ideálního počasí. To přilákalo značné množství diváků, z nichž se většina z nich ozdobila bílými papírovými přilbami s logem HBC Plav a vytvořila tak plavským hráčům "bílé horko".

Samotné utkání začala obě mužstva hlavně ze zabezpečené obrany. Velešínští se oproti prvnímu utkání poučili, snažili se hrát bez faulů a nedat tak příležitost k plavským smrtícím přesilovkám. Obě mužstva si vypracovala několik příležitostí, ale oba brankáři byli celou první třetinu stoprocentní. V 17. minutě přišli domácí o obránce Postla, který odkulhal na střídačku a už se na hřišti neobjevil. Na jeho místo se přesunul Pávek a do útoku poprvé v play off naskočil Z. Tácha.

Jestliže v první části byli nepatrně lepší hosté, v třetině druhé začali domácí velešínskému brankáři zle zatápět. Hosté se snažili vyrážet do protiútoků a ve 26. minutě také dokázali připravit horké chvilky Lonsmínovi. Bylo zřejmé, že bude důležité, kdo vstřelí první gól. V 28. minutě byl kousek od něho Srbený, jehož střela prošla brankáři Peroutkovi mezi betony, ten ji ale dokázal tečovat, a tak míček těsně minul branku. Srbený si ale vše vynahradil o minutu později, kdy prakticky pouze nahodil míček směrem do houštiny těl na branku a ten se k překvapení všech zatřepetal v síti. Plavské tento gól nabudil, a tak o dvě minuty později J. Šívr krásnou střelou z otočky zvýšil na 2:0. Ve 36. minutě přišlo první vyloučení a s ním plavská přesilovka. Po rychlé kombinaci se rozevřel prostor pro Pávka a ten se v takových situacích nemýlí. Po dvou třetinách tak domácí vedli 3:0 a bylo zřejmé, že o postup do semifinále by je mohl připravit jen zázrak.

Hosté vykřesali jiskřičku naděje hned ve 43. minutě. Tu ale o dvě minuty později zase rychle uhasil Novotný, když se v přesilovce trefil nádherně do levého horního růžku. V 51. minutě předvedl famózní střídání R. Šívr, který nejprve neuvěřitelným forčekingem vysílil soupeře, poté se vrátil na své místo na pravé straně obrany, kde zachytil velešínskou rozehrávku a tvrdou střelou prostřelil brankáře. O dvě minuty později přidal další branku ze samostatného nájezdu Pávek. Hosté sice proti tomuto gólu prostestovali a nutno říct, že asi oprávněně, protože dlouhý Kopicův pas sklepával pro Pávka Z. Tácha zřejmě rukou. Nicméně gól platil, utkání se celkem v klidu dohrálo a po závěrečném hvizdu mohli domácí předvést svým skvělým fanouškům pěknou děkovačku.