7 ŠÍVR Radim       2   19 PÁVEK Karel 1   2 3
4 NOVOTNÝ Jiří       2   14 KOPIC Petr     1 2
B LONSMÍN Pavel     1 1   B TÁCHA Zdeněk 1 1 2 3
5 SRBENÝ Tomáš   1 1 2

Do odvetného semifinálového utkání na plavském hřišti mohli domácí nasadit "fotbalistu" Z. Táchu, a také Srbeného, který nastoupil se sebezapřením. Očekával se opět urputný souboj.

Domácí začali náporem a už ve druhé minutě si Tácha aktivním průnikem vykoledoval faul. Následující přesilovku sehráli plavští výborně a Pávek tvrdou střelou otevřel skóre. Domácí pokračovali v náporu a o 3 minuty později Táchova střela olízla horní tyčku. Do dvou dalších vyložených šancí se poté propracoval Kopic, skóre se ale pohříchu neměnilo. Hosté sice v úvodní části vyslali na Lonsmína 10 střel, ale vyloženou šanci si nevypracovali. Kdyby domácí po první části vedli 3:0, nikdo by se asi nedivil.

Pojišťovací druhý gól nepřicházel ani ve druhé třetině a tak pevnou půdu pod nohama začali pomalu získávat hosté. První varování v podobě rychlého brejku Lonsmín ve 28. minutě zažehnal, ale ve 32. minutě se týnští vyrovnání dočkali. Přišlo jako blesk z čistého nebe a plavské hráče hodně "uzemnilo". Domácí v té době totiž hráli přesilovku, jenže Táchovu přihrávku po modré čáře týnský hráč zachytil, dostal se do samostatného nájezdu a s přispěním Lonsmínova nešťastného uklouznutí vyrovnal. Hostům rázem narostla křídla a na domácí hokejky se naopak začala vkrádat nervozita. Ve 37. minutě domácí propadli ve středním pásmu a hosté šli do vedení. Dílo zkázy pak dokonal jeden z týnských útočníků vteřinku před koncem druhé třetiny.

Stav 1:3 nevypadal pro plavské hráče vůbec optimisticky. Do závěrečné části nenastoupil kulhající Kopic, na jehož místo v útoku se přesunul do té doby v obraně hrající Pávek a do hry naskočil také P. Lonsmín. Snahu o zvrácení výsledku však brzdila obrovská nervozita plavských hráčů. Hosté navíc utkání šikovně kouskovali a neumožňovali domácím dostat se do tempa. Když si v 51. minutě navíc srazil nešťastně P. Lonsmín míček do vlastní sítě, bylo zřejmé, že na finále si v Plavu budou muset minimálně rok počkat. O dvě minuty později sice vykřesal jiskřičku naděje Tácha, který dorazil do sítě střelu Srbeného, jež se odrazila od horní tyčky, ale plavská hra vabank v obrovské křeči pak nemohla přinést nic jiného než rychlý týnský protiútok a pátý gól v Lonsmínově síti. Poté už mohl Týn začít slavit, zatímco domácím zbyly jen oči pro pláč a utkání o 3. místo s druhým rovněž překvapivě vyřazeným semifinalistou Krasejovkou.