20 Petr Kopic Ú   3
19 Karel Pávek Ú 1 1
22 Patrik Raab Ú 5 2
73 Tomáš Lonsmín Ú   2

Nemoc, zranění, pracovní či rodinné důvody, to byla příčina toho, že plavští k utkání dvou dosud neporažených mužstev nastoupili pouze s osmi hráči do pole.

Úvod utkání se nesl v dost opatrném duchu. O něco aktivnější byl Motorfans, plavská obrana v čele s výborným brankářem Kolískem ale pracovala velmi dobře a na první gól jsme tak čekali až do deváté minuty. To se plavskou obranou protáhl kanonýr Radouch a otevřel skóre. Poté o sobě dali vědět i do té doby dost nenápadní hokejisté z Plava. Několik nadějných příležitostí ještě skončilo ve výstroji brankáře Motorfans, nicméně v 16. minutě se Raab nemýlil a odstartoval tak drtivou plavskou desetiminutovku. Vedení na plavskou stranu strhl v 18. minutě Weber, ve 20. minutě se střelou po ledě prosadil i sváteční střelec Vávra a o další dvě slepené branky se postarali Pávek s Raabem.

Plavští tak rázem vedli vysoko 5:1. Motorfans se samozřejmě nevzdával, několikrát na dlouhé minuty zamkl plavské hráče v jejich obranném pásmu, Kolísek ale branku doslova zamkl a ve spolupráci se svými spoluhráči žádný kotouč za svá záda nepustil. Góly tak zase padaly na straně druhé. Ve 32. minutě zakončoval rychlý protiútok po pěkné kombinaci s Pávkem do prázdné branky Postl a o dvě minuty později narýsoval Kopic krásnou přihrávku na najíždějícího Raaba a ten zvýšil na 7:1.

Soupeř poté poněkud rezignoval a plavští tak mohli pokračovat v krasojízdě. Ve 46. minutě po další pěkné kombinaci mířil přesně Postl a v 60. minutě další pohlednou kombinační akci střelou, která sestřelila láhev na brance, zakončoval Raab. V 64. minutě si mezi kruhy najel Weber a plavští vedli už 10:1. Až poté se ke slovu dvakrát dostal i soupeř, konkrétně Radouch a Švec, nicméně plavští na každý soupeřův gól našli odpověď od svých kanonýrů Postla a Raaba a utkání tak skončilo výsledkem 3:12.