20 Petr Kopic Ú
12 Vít Neumann Ú 2
18 Peter Michalko Ú
22 Patrik Raab Ú   1

V posledním utkání sezóny plavští hokejisté nastoupili proti favorizovanému Boschtonu.

Od úvodního buly bylo zřejmé, že více vzruchu bude k vidění před brankou hájenou plavkým brankářem R. Lonsmínem. Ten společně s obětavě bojujícími spoluhráči dokázal odolávat do 13. minuty, kdy se plavští vydali do útoku, nepřesně si v útočném pásmu přihráli, čehož Boschtom využil k bleskovému protiútoku a přesné střele do pravého horního růžku Lonsmínovy branky. Na druhý gól Boschtonu našel odpověď pohotovou střelou Neumann, nicméně kvalita byla jednoznačně na straně hostujících hráčů.

Ti výborně bruslili, byli silní i v osobních soubojích, a přestože plavští bránili, co jim síly stačily, skóre pomalu, ale jistě narůstalo. I plavští ale měli šance. Šívrova dělovka od modré rozezvučela tyčku, ve třech dobrých šancích se zjevil Michalko, stejně tak Raab a ve dvou dobrých střeleckých příležitostech neuspěl ani T. Lonsmín. O kosmetickou úpravu skóre se tak postaral v 69. minutě jediný plavský úspěšný střelec Neumann, který stanovil konečné skóre 2:6.