19 Karel Pávek Ú 1 2
66 Pavel Bárta Ú   1
18 Peter Michalko Ú 2
22 Patrik Raab Ú 1 1

K předposlednímu utkání sezóny nastoupili plavští hokejisté proti "B" mužstvu Boschtonu.

A začali přímo raketově. Po pár vteřinách totiž Boschton chyboval na své obranné modré čáře, čehož využil Postl a bleskově otevřel skóre. Poté o sobě dal vědět i Boschton, nicméně Lonsmín v plavské brance působil velmi jistě a kotouč za svá záda nepustil. Góly tak padaly na straně druhé. V 11. minutě překvapil domácího brankáře rychlou střelou z otočky Kopic a bylo to 2:0. O šest minut později Novotného dlouhou přihrávku sklepl Postl na Pávka, ten se rázem octl v samostatném nájezdu a nezaváhal. Ve 21. minutě Ferdan naservíroval kotouč Kopicovi a ten se zakončením do odkryté branky neměl sebemenší problém.

Ve 25. minutě vybojoval v rohu kotouč Raab, natlačil se před branku a přidal pátou branku plavských hokejistů. Plavští na ledě dominovali a záhy přidali další branky. Ve 31. minutě vysunul Bárta Michalka a ten zvýšil na 6:0 pro hosty. O tři minuty později hledal Postl před brankou Vávru, ten sice na kotouč nedosáhl, ale situace přesto skončila gólem, protože si kotouč za svá záda srazil sám domácí brankář. Ve 39. minutě narýsoval Ferdan ukázkovou kolmici na Postla a bylo to 8:0. I Boschton měl ale šance, Lonsmín jeho hráče ale dlouho přiváděl k zoufalství, nicméně nakonec přece jen inkasoval.

Dalšího gólu jsme se dočkali v 59. minutě, kdy Postl zůstal schovaný "za bukem", dostal přesný pas od Vávry a zamířil mezi betony domácího brankáře. Hned o minutu později projel soupeřovou obranou jako nůž máslem Maurer a plavští vedli už 10:1. O tři minuty později našel Raab před brankou Michalka a tento jindy sváteční střelec vstřelil svůj druhý gól v utkání. Tím byl plavský střelecký prach vyčerpán, a protože se v závěru dvakrát prosadili domácí, skončilo utkání výsledkem 3:11.