19 Karel Pávek Ú 1 2
73 Tomáš Lonsmín Ú   2
20 Petr Kopic Ú   1
22 Patrik Raab Ú 3 1

Potřetí v sezóně nastoupili plavští hokejisté proti mužstvu HC Meta a po dvou těsných porážkách nad tímto soupeřem toužili konečně zvítězit.

Úvod utkání tomu ale příliš nenasvědčoval. Plavští sice dokázali být směrem dopředu nebezpeční, ale v obranné pásmu si počínali značně nedůrazně a Meta jejich nedůraz a špatné pokrývání hráčů potrestala dvěma góly, čímž se poměrně rychle dostala do dvoubrankového vedení. Hosté z Plava se poprvé ke slovu dostali až ve 21. minutě, kdy se před soupeřovo brankou nejlépe zorientoval Raab, který dorazil střelu T. Lonsmína. A když se vzápětí do brejku dostal Postl, bylo vyrovnáno.

Dvě slepené branky plavské hráče notně nabudili a Louckého branku začali ohrožovat čím dál častěji. A jejich aktivitu také brzy přetavil ve dva góly agilní Raab. A když o tři minuty později vymíchal Louckého Ferdan, vedli plavští už 5:2. Meta poté sice snížila, ale rychlou odpověď si připravil Postl a vrátil tak hostům z Plava tříbrankový náskok. V 59. minutě mohutně napřáhl Pávek a jeho utěšená dělovka zamířila přesně do levého horního růžku domácí branky. Vzápětí plavští předvedli rychlou přímočarou akci, na jejímž konci zvyšoval Postl už na 8:3.

Poté se ke slovu dostala i Meta, nicméně závěr zase patřil hokejistům z Plava, kteří zásluhou Vávry a Maurera přidali další dvě branky a utkání nakonec ovládli jednoznačným výsledkem 10:4.