19 Karel Pávek Ú 1 1
66 Pavel Bárta Ú
12 Vít Neumann Ú 1
13 Josef Bravenec Ú

Ve 14. utkání letošní sezóny RHL nastoupili plavští hokejisté proti favorizovanému mužstvu HC Fighters Český Kalich, které zatím nepoznalo hořkost porážky.

A žádného překvapivého výsledku jsme se nedočkali ani tentokrát. Výborně bruslící domácí roztočili od úvodního buly pořádný kolotoč a brankář Fučík v plavské brance nevěděl, kam dřív skočit. Přestože si počínal více než zdatně a spoustu ošemetných situací vyřešil, skóre narůstalo. Plavští se k první střele na Louckého branku dostali až po více než patnácti minutách hry, přesto se nakonec ve 24. minutě prosadili poté, co Vávra vysunul T. Lonsmína a ten nadvakrát Louckého překonal.

Poté zase úřadovali domácí Fighters, kteří nejenže výborně bruslili, ale navíc o sobě velice dobře věděli, takže plavská defenzíva chvílemi nevěděla, kde jí hlava stojí. Fighters vytáhli skóre až na 8:1 a až pak ke slovu zase přišli i plavští, kteří se snažili nejen bránit, ale při každé příležitosti zkoušeli vyrážet do protiútoků. Při jednom z nich ve 44. minutě Kopicovu střelu Loucký sice zlikvidoval, k odraženému kotouči se ale dostal Pávek a šikovným nahozením zpoza branky o Louckého rameno poslal kotouč do sítě.

Fighters odpověděli velmi rychle, nicméně za jasného vedení přece jen poněkud polevili, své akce občas překombinovali a hosté z Plava se tak bránili o něco úspěšněji než v úvodu utkání a čím dál častěji také vyráželi i do protiútoků. Při jednom z nich v 69. minutě se Ferdanova střela odrazila k volnému Neumannovi a ten neměl problém uklidit kotouč do odkryté branky. O chvíli později se notně rozčiloval Kopic, kterému v zasunutí kotouče do úplně prázdné branky zabránila hozená hůl domácího brankáře, píšťalka rozhodčích ale kupodivu zůstala němá a z prakticky z protiútoku přidali domácí desátý gól. Kopic si spravil náladu čtyři minuty před koncem, kdy po spolupráci s Pávkem a T. Lonsmínem zakončil prakticky do prázdné branky ukázkově sehrané přečíslení tři na dva. Poslední slovo patřilo domácím Fighters, který přidali jedenáctý gól. V samotném závěru pak mohl ještě skóre zkorigovat Neumann, nařízené trestné střílení ale neproměnil.